کسب درامد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارز دیجیتال بدون سرمایه

از آن جایی که هیچ بازاری مانند بازار کریپتوکارنسی پتانسیل رشد بالا را ندارد، نظر بسیاری از افراد به پولسازی با ارز دیجیتال جلب شده است. اما دقیقا چه روش هایی برای کسب درامد در این بازار وجود دارد؟ و مزیت آن چیست؟

مزایا

یکی از مزایای رمز ارزها این است که جدای از تصمیمات دولت ها فعالیت می کنند. همین موضوع باعث شده است تا به شکل جدی تحت تاثیر موارد سیاسی قرار نگیرد. ضمنا، اصول اقتصادی مانند عرضه و تقاضا کار خود را بهتر انجام دهد. دلاری بودن سرمایه گذاری هم می تواند نکته ی مثبت دیگری برای ایرانیان تلقی شود.

هودل کردن ارز دیجیتال چیست ؟

یکی از روش های مرسوم کسب درآمد، نگه داشتن ارزهای دیجیتال است. بهترین ارزهای دیجیتال از نظر هولدرها بیت کوین، ریپل و اتریوم است. برای این شکل از درامدزایی شما کافیست پس از انتخاب ارز مد نظر آن را در کیف پول شخصی ارزدیجیتال خود نگهداری کنید.

این روش از پولسازترین روش ها است. برای مثال در سال ۲۰۱۳ قیمت بیت کوین ۱۵ دلار بوده است. اما در سال ۲۰۱۸ به ۱۹ هزار دلار رسید!

توجه کنید اگر شخصی فقط ۱۰۰ دلار بیت کوین میخرید، در مدت ۵ سال داراییش ۱۲۰۰ برابر رشد می کرد!

کسب درامد از صرافی های ارزدیجیتال

 

در این روش، شما می‌توانید با تبلیغات و بازاریابی برای صرافی‌های ارزدیجیتال از طریق رفرال کد هایی که در اختیار شما قرارمیدهند، صرافی های ارزدیجیتال را به دیگران معرفی کنید و از طریق هر فردی که با لینک شما در سایت صرافی ثبت نام کند، پورسانت دریافت کنید.

فروش و خرید ارز دیجیتال

این یک کار بسیار سودده است. البته هرگز به کسانی که تازه کار هستند پیشنهاد نمی شود. در این روش شما باید تحلیل تکنیکال بدانید تا بتوانید تریدر خوبی باشید.معامله گران خوب صبور هستند. در قیمت های پایین خرید می کنند و در قیمت های بالا، با فروش ارز به سود می رسند. ارزهایی که نوسانات قیمتی دارند برای این کار بسیار مناسب هستند.

استیک ارزهای دیجیتال

می توان بعضی ارزهای دیجیتال را استیک کرد! استیک کردن بسیار شبیه به سپرده گذاری در بانک است. شما با خریدن مقداری از یک ارز دیجیتال و نگهداری آن، سود دریافت می کنید. شاید بتوان ادعا کرد تزوس و دش معروف ترین ارزهایی هستنند که امکان استیکینگ آن ها وجود دارد. ضمنا اتریوم نیز در تلاش است به این سمت پیش برود.

استخراج ارزهای دیجیتال

استخراج یا ماینینگ هم از روش های بسیار مرسوم برای کسب درامد است. البته این روش به همه پیشنهاد نمی شود. برای استخراج دستگاه های مخصوصی وجود دارد. استخراج بدون این دستگاه ها و با لپ تاپ هم ممکن است. اما هرگز پیشنهاد نمی شود. چرا که عملا به جز کسانی که دستگاه های مخصوص استخراج دارند، بقیه به سود نمی رسند. در حال حاضر استخراج اتریوم به پایان رسیده است.

 

خرید تتر | نگهداری استیبل کوین ها

علاوه بر ۴ روش مرسوم در دنیا، می توان یک روش پنجمی نیز نام برد. می دانیم بسیاری از افراد در بازار دلار فعالیت می کنند. یعنی ریال خود را به دلار تبدیل می کنند تا ارزش پولشان در شرایط تورمی حفظ شود.

گرچه در این مدل عملا سودی به دست نمی آید و صرفا ارزش پول حفظ می شود، ولی به هر حال یک روش مرسوم است.

استیبل کوین ها می توانند نقش این دلار را بازی کنند. با این تفاوت که نگهداری از آن ها ساده تر است. امکان خرید و فروش راحت تری دارند و ضمنا، همان عملکرد را دارند. پس بسیاری از افراد می توانند به جای خرید دلار، به خرید تتر و دیگر ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت استیبل کوین روی بیاورند.

انتهای رپورتاژ آگهی/

ارز دیجیتالکسب و کار
رپورتاژ
 

بلیط هواپیما

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی