اختلاف نظر در خصوص کی روش بالا گرفت/ این ۲ نفر مرد پرتغالی را نگه می دارند؟

به گزارش ساناپرس، به نظر می‌رسد در فدراسیون فوتبال عده ای مخالف ماندن کی‌روش در ایران هستند و البته او موافقانی هم دارد.اگر قرار باشد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد ماندن یا رفتن کی‌روش نظر بدهد باید گفت او چند موافق و چند مخالف دارد و این طور نیست که همه موافق ماندن کارلوس باشند اما خیلی‌ها می‌گویند شخص رئیس فدراسیون است که با در نظر گرفتن نقش مشورتی وزارت ورزش تصمیم گیری می‌کند.

در شرایط فعلی به نظر می‌رسد در هیئت رئیسه اختلاف نظر در مورد کی‌روش بالا گرفته است. سری قبل که تاج کی‌روش را آورد در واقع با او تمام کرده بود و هیئت رئیسه هم مخالفت نکرد هر چند که یکی دو عضو هیئت رئیسه مخالف بازگشت این مربی بودند. این بار هم مسلما مهدی تاج نقش زیادی دارد. شاید از نظر قانون او فقط یک رای در هیئت رئیسه داشته باشد اما همه می‌دانند که اختیارات رئیس فدراسیون بیش از این حرفهاست.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال چیزی به نام کمیته فنی ندارد و عملا این کمیته تعطیل شده است . پس نمی‌توان گفت که هیئت رئیسه در مورد سرمربی تیم ملی اختیار تام دارد و بهرحال نظر رئیس فدراسیون و وزیر ورزش خیلی مهم است. دقیقا به همین دلیل هم هست که خیلی‌ها می‌گویند شانس ماندن کی‌روش بیشتر از رفتن اوست.

حمله گزارشگر جنجالی به کی‌روش و فدراسیون؛ این آقا چیزی از فوتبال نمی‌فهمد/ معلوم است کی‌روش بخور بخواب در ایران را قبول می‌کند
دایی را سرمربی تیم ملی کنند یک نفر می‌گوید او را بردارید من هستم/ به جواد نکونام باید ۵ سال زمان بدهند
می‌روم اما نه طوری که بگویند ترسید و در رفت/ کی‌روش: ترسوها را از تیم ملی کنار گذاشتم

 
مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید