فرآیند رتبه بندی معلمان / احکام جدید معلمان چگونه است؟ / محاسبه مابه التفاوت رتبه ۱ و رتبه واقعی

به گزارش ساناپرس؛ فرآیند رتبه بندی معلمان / احکام جدید معلمان چگونه است؟ / محاسبه مابه التفاوت رتبه ۱ و رتبه واقعی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: در آبان ماه امسال برای کلیه همکارانی که صدور احکام آن‌ها امکان پذیر بوده، احکام رتبه بندی رتبه یک صادر و معوقه هفت ماه آن‌ها واریز شده است.

وی افزود: برای همکارانی که بیمه آن‌ها خدمات درمانی است برابر قانون، یک ماه مقرری ماه اول کسر گردیده است.

سیاهکالی مرادی تصریح کرد: برای همکارانی که بیمه آن‌ها تامین اجتماعی بوده، برابر قانون هفت ماه معوقه آنان به طور کامل واریز شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: برای همه همکارانی که ۹ماه علی الحساب در مردادماه امسال واریز گردیده بود، ۳ماه علی الحساب مربوط به سال ۱۴۰۱ آنان تحت عنوان برگشت جبرانی کسر شده است.

وی ادامه داد: بیمه و مالیات همکاران نیز مطابق با قوانین مربوط کسر شده است.

این مسئول با بیان اینکه برخی همکاران عزیز فرهنگی نگران عدم صدور احکام یا کسورات قانونی هستند، اضافه کرد: جای نگرانی نیست، تعدادی از همکاران که به دلایل مشکلات سیستمی امکان صدور ابلاغ و احکام وجود نداشته و مشکلات سیستم برطرف شده، در منطقه صدور احکام آن هادر حال انجام است و در حقوق آذرماه، اعمال و معوقه خود را پس از محاسبه کلیه کسورات قانونی دریافت خواهند نمود.

وی خاطرنشان کرد: فرآیند رتبه بندی در حال انجام است و پس از مشخص شدن رتبه واقعی همکاران، معوقه مربوط به مابه التفاوت رتبه ۱ و رتبه واقعی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

 
مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید