حرکت جنجالی سرمربی استقلال / عصبانیت ساپینتو همه را شوکه کرد

به گزارش ساناپرس؛ حرکت جنجالی سرمربی استقلال / عصبانیت ساپینتو همه را شوکه کرد تیم سپاهان بالاخره برد و سرمربی این تیم به خاطر پیروزی تیمش مقابل هوادار خیلی خوشحال بود. این مربی بعد از بازی و در کنفرانس خبری اما اظهاراتی را مطرح کرد که به نظر می‌رسید کنایه هایی به سرمربی هم‌وطن او در استقلال است.

مورایس در اواخر این نشست خبری مدعی شد آدمی نیست که کنار زمین اعتراض کند .داور هم انسان است و می تواند خطا کند و نمی‌خواهد اعتراض کند تا اعتراضش را در ورزشگاه و از تلویزیون ببینند. او همچنین در پایان ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر کمک داور ویدیویی به ایران بیاید.

این اظهارات مورایس در حالی رخ داد که شب قبل ساپینتو ، سرمربی استقلال در کنار زمین مدام اعترض می‌کرد و حتی بعد از اخراج از سوی داور به شدت عصبانی شده و رفتارهای غیر قابل کنترلی از خود نشان داد که باعث تعجب همگان شد!

عصبانیت ساپینتو به حدی بود که همه تصور کردند می‌خواهد به نیمکت‌نشینان تیم حریف یورش ببرد اما با کمک تعداد زیادی از نیمکت‌نشینان استقلال کنترل شده و به رختکن هدایت شد. بدون شک این اعتراض‌های او عواقبی برای این مربی و باشگاه استقلال خواهد داشت.

از این رو به نظر می‌رسد مورایس با توجه به این اتفاقات، اظهارتش را حساب شده و در جهت کنایه به ساپینتو مطرح کرده است.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید