زن اخاذ و کلاهبردار در دام پلیس | اعترافات هولناک به مسمومیت و بیهوش کردن مسافران قطار و اغفال جوانان

 فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری یک زن اخاذ و کلاهبردار سابقه‌دار با سوابق کیفری سرقت، اخاذی و اغفال جوانان در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ روح الله گراوندی اظهار کرد: به دنبال وصول مرجوعه قضائی مبنی بر جلب فردی مونث با سوابق کیفری مانند مسمومیت و بیهوش کردن مسافران قطار و سرقت وسایل آنها، اخاذی، کلاهبرداری و…، موضوع دستگیری این فرد به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۲ با انجام گشت زنی‌های هدفمند، فرد متهم را مشاهده و پس از هماهنگی قضائی نیز او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با بیان اینکه این فرد دارای سوابق متعدد بوده و بیش از ۱۳ سال است که تحت تعقیب مراجع قضائی قرار دارد، تصریح کرد: در استعلامات به عمل آمده مشخص شده که این فرد دارای ۳۰ پرونده قضائی در شعبات مختلف دادسرا است و سوابق کیفری اخاذی، سرقت، کلاهبرداری و اغفال جوانان در پرونده او دیده می‌شود.

سرهنگ گراوندی با اشاره به اینکه این متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد، گفت: شاکیان می‌توانند برای پیگیری پرونده‌های قضائی خود به پلیس آگاهی دزفول مراجعه کنند./ مهر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها