ایران خودرویی ها به استقبال تعطیلات رفتند + جدول

به گزارش اقتصادنیوز به گفته فعالان بازار خودرو هرچند قیمت خودرو در بازار تغییر اندکی داشته است، اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که هنوز خبری از مشتری در بازار نیست. شاید اعلام خبر آزاد شدن واردات خودرو به کشور که از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام شده بر انتظاری شدن بازار خودرو بی اثر نبوده است. فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که با نزدیک شدن به روزهای آخر سال بازار خودرو به استقبال تعطیلات رفته است.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، «پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار»، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی ها امروز «دنا پلاس توربو اتومات» امروز بدون تغییر در بازار ۴۸۲ میلیون تومان قیمت گذاری شد. «دنا معمولی» هم در بازار ۳۵۱ میلیون تومان به فروش رفت و تغییر قیمتی نداشت. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «رانا پلاس» نیز بدون تغییر در بازار ۳۰۴ میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پژو ۲۰۶ امروز تغییری در بازار نداشتند. به این ترتیب «پژو ۲۰۶ تیپ ۲» امروز ۲۶۸ میلیون تومانی شد. «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» و «پژو ۲۰۶ صندوقدار» هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند با این شرایط «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» در بازار ۳۳۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد و  مدل صندوقدار این خانواده یعنی «پژو ۲۰۶ صندوقدار» نیز  ۳۲۵ میلیونی شد. به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوقدار با مدل ۱۳۹۹ در بازار معامله می شوند. 

خانواده سمند نیز امروز در بازار افت قیمت نداشتند. براساس ارزیابی صورت گرفته امروز «سمند LX با موتورEF7» در بازار ۲۷۹ میلیون تومان به فروش رسید و «سمند سورن» هم در بازار با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان معامله شد.

ایران 23

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها