بازار خودرو بی مشتری ماند + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار سایپایی ها نشان دهنده آن است که ثبات قیمت در بازار سایپایی ها در حالی رقم خورد که امروز دلار نوسان اندکی داشت. از سوی دیگر در روزهای پایانی سال بازار خودرو بدون مشتری به استقبال سال جدید رفت.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها در بازار بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

خانواده تیبا امروز هم رشد قیمت داشتند و هم بدون تغییر در بازار عرضه شدند. بر همین اساس «تیبا ۲ معمولی» با افزایش یک میلیونی در بازار ۱۸۳ میلیون تومان به فروش رفت. «تیبا صندوقدار» هم بدون تغییر در بازار  ۱۷۸ میلیون تومانی شد و تغییر قیمتی در بازار نداشت. «ساینا» هم رشد میلیونی قیمت داشت و در بازار ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

خانواده کوییک، هم رشد قیمت داشتند و هم با ثبات قیمت گذاری شدند. براین اساس «کوییک R» امروز در بازار رشد یک میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به ۱۹۸ میلیون تومان دست به دست شد. «کوییک معمولی» هم بدون تغییر در بازار ۱۹۲ میلیون تومان قیمت خورد.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» نیز در بازار۳۴۰ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمتی نداشت.

1

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها