رییس موزه هنرهای معاصر عوض شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبادرضا اسلامی کولایی با حکم محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان رییس جدید موزه هنرهای معاصر تهران منصوب شد.

در حکم انتصاب او چنین آمده‌ است:

«با عنایت به شایستگی و تجربیات ارزنده شما به موجب این حکم به عنوان «رئیس موزه هنرهای معاصر تهران» منصوب می‌شوید. امید است با مدیریت تخصصی موزه و نمایش و معرفی هدفمند و پژوهش‌محور آثار گنجینه و توجه به حفاظت و حراست از این میراث گران‌بها با استفاده از نظریات تخصصی هنرمندان و صاحب‌نظران، ظرفیت‌های موزه هنرهای معاصر تهران در گستره ملی و بین‌المللی بیش از پیش به منصه ظهور برسد. توفیق جنابعالی را از درگاه خداوند منان خواستارم.» 

عبادرضا اسلامی کولایی پیش‌تر عضویت شورا و معاونت موسسه آموزشی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر را بر عهده داشته است. معاونت اداری، مالی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیریت کل پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، قائم‌مقام و معاونت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و معاونت گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی، معاونت فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و ریاست فرهنگسرای نیاوران از دیگر سوابق اسلامی است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات احسان آقایی، مدیر سابق موزه هنرهای معاصر قدردانی کرد.

          بیشتر بخوانید:

         بلایی که سرِ حوض روغن موزه هنرهای معاصر تهران آوردند

۵۸۲۵۹

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها