جلسه صدری با بازیکنان و گل‌محمدی در تمرین امروز پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرخپوشان پایتخت امروز پس از دیدار با رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه، از ساعت  ۱۶:۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین پرداختند.

مجید صدری پیش از تمرین سرخپوشان ضمن صحبت و خوش و بش با بازیکنان و اعضای تیم، در خصوص تاخیر در پرداخت مطالبات و درک شرایط موجود باشگاه، از آنها تشکر کرد و گفت: انشاا… در آینده‌ای نزدیک بخش دیگری از مطالبات، پرداخت خواهد شد.البته باید از درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان و اعضای تیم تقدیر کنم که مثل همیشه مشکلات باشگاه را خوب درک می‌کنید و با صبوری به کار خود ادامه می‌دهید.

وی افزود: همانطور که در جریان مشکلات باشگاه هستید، در شرایط کنونی، باشگاه هیچ درآمد و کارگزاری هم وجود ندارد. ما باید تلاش کنیم با این شرایط کار را جلو ببریم و اجازه ندهیم مشکلات بر ما غلبه کند. ما باید با قدرت تمام و تمرکز بالا تمرینات و بازی‌های پیش رو را در نظر بگیریم و برای خوشحالی هواداران و سربلندی پرسپولیس تلاش کنیم تا انشاا… در بازی با الهلال که در عربستان انجام می‌شود، با یک شاهکار دیگر و نتیجه‌ای مطلوب به مرحله بعدی صعود کنیم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه همچنین در جلسه‌ای کوتاه با یحیی گل‌محمدی سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم شرکت کرد.

 در تمرین امروز کمال کامیابی‌نیا در اکثر بخش‌های تمرینات گروهی حاضر بود. مهدی مهدیخانی به دلیل مصدومیت، مثل روزهای گذشته غایب تمرین بود. علی شجاعی هم با کادر پزشکی به صورت اختصاصی تمرین کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا جمعه در دومین بازی دوستانه خود پیش از سفر به عربستان، به مصاف تیم شهرداری آستارا با هدایت فرشاد پیوس می‌رود.

۲۵۸ ۴۱

مطالب مرتبط
آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها