رونمایی شیلا خداداد از استایل جدیداش / خانم بازیگر شبیه فرشته ها شد + عکس و بیوگرافی

به گزارش ساناپرس به تازگی عکسی از شیلا خداداد در فضای مجازی منتشر شده است که این بازیگر با آرایش ساده و با یک شال و پیراهن ساده دیده میشود.

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد از بازیگران بی حاشیه کشورمان است که متولد 14 آبان 1359در تهران است. دوران تحصیل شیلا خداداد با موفقیت طی شد. او رشته ریاضی فیزیک را برای تحصیل در دوران دبیرستان در سال 1375 انتخاب کرد و موفق شد با معدل 17 در سال 1378 فارغ التحصیل شود و به دانشگاه برود. شیلا خداداد دانشجوی رشته شیمی از دانشگاه آزاد بوده و دارای مدرک کارشناسی شیمی محض از دانشگاه آزاد اسلامی است.

شیلا خداداد

خانواده شیلا خداداد

شیلا خداداد در یک خانواده کوچک بزرگ شده است چراکه او تک فرزند است. پدر و مادر خانم بازیگر در آمریکا ساکن هستند. اصالت شیلا خداداد کرد و مهابادی است.

شیلا خداداد

ازدواج شیلا خداداد با جراح بینی اش

شیلا خداداد از قشر بازیگران متاهل است و فرزین سرکارات نام همسر اوست که جراح بینی اش بوده است. نحوه آشنایی این زوج بی حاشیه بدین شکل بوده که شیلا خداداد با تعاریفی که از کار دکترش که همسر آینده اش شد از همکاران بازیگرش و چند دوستش شنیده بود نزد وی رفت و به شوخی به او گفت: آقای دکتر! بینی من خیلی خوشگل است. لطفا اصرار نکنید که عمل کنم! دکتر سرکارات نیز به اواصرارکرد که حتما باید بینی ات را عمل کنی! شیلا خداداد هم در پاسخ گفت حالا چون شما اصرار داری، قبول؛ بینی ام را عمل کن!

جالب است که خانم بازیگر روی جراحی بینی اش حساسیت بسیاری داشت چراکه دوست نداشت قیافه اش تغییر کند. او سال ها دکتر می رفت که درنهایت دلش به جراحی به دست فرزین سرکارات راضی شد و یک جراحی زیبایی بینی به آشنایی و پیوند زندگی او با دکتر جراحش فرزین سرکارات انجامید. دکتر فرزین سرکارات از جراحان بنام در زمینه جراحی فک و صورت است و یک مطب هم در شهر دبی دارد. همسر شیلا خداداد در مواقعی که برای کار طبابت به دبی سفر می کند همسر و فرزندانش را هم با خود می برد.

همسر شیلا خداداد

فرزندان شیلا خداداد

شیلا خداداد و همسرش 2 فرزند دارند که اولین فرزند آنها پچسری به نام سامیار است که در 27 آبان 1392 در آمریکا متولد شد. 4 سال بعد یعنی در روز اول فروردین 1396 او دومین فرزند خود را به دنیا آورد که دختری است به نام ساتین. شیلا خداداد در برنامه ای با اجرای رضا رشیدپور در پاسخ به اینکه چرا فرزندش را در آمریکا به دنیا آورد گفت: چون به آمریکا خیلی سفر می کنم و پدرم در آمریکا سکونت دارد و از طرفی خودم هم اقامت  آمریکا را دارم بنابراین دوست داشتم فرزندم هم از این امتیاز برخوردار باشد تا در آینده بدون هیچ گونه مشکلی و تهیه ویزا بتواند به کل کشورهای دنیا سفر کند.

فرزندان شیلا خداداد

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی