سفره شام لاکچری مادر محمدرضا گلزار برای عروسش / آیسان آقاخانی از مادرشوهر شانس آورده !

میز شام مادر محمدرضا گلزار: محمدرضا گلزار بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. به تازگی تصاویر زیبایی از میز شام لاکچری مادر آقای بازیگر برای عروسش آیسان خانوم منتشر شده است. همانطور که می بینید وی برای پسر و عروسش غذاهای خوشمزه و متنوعی تهیه کرده است. در این مطلب بخش فرهنگ و هنر در مجموعه فیلم و سریال مجله خبری چشمک زیر تصاویری از چیدمان میز شام مادر محمدرضا گلزار برای عروسش را قرار داده ایم.

این روزها بحث ازدواج محمدرضا گلزار سوپراستار دهه ۸۰ سینمای ایران و هنرپیشه پولساز گیشه در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ شمسی بحث شبکه های اجتماعی شده است. اطلاعاتی که اخیرا درباره همسر گلزار منتشر شده نشان می دهد ایشان خانم آیسان آقاخانی است(گفته می شود نسبتی با سعید آقاخانی ندارد) که با اختلاف سنی بسیارزیادی با آقای گلزار پای سفره عقد نشسته است. بخش هایی از فیلم عروسی لاکچری این زوج خوشبخت هم در فضای مجازی حاشیه ساز شده است در ادامه با ما همراه باشید تا چند نکته جالب درباره ازدواج محمدرضا گلزار بخوانید.

آیسان آقاخانی همسر گلزار را بشناسید

۱. آقای محمدرضا گلزار متولد فروردین ۱۳۵۶ و همسر ایشان خانم آیسان آقاخانی متولد  ۱۳۷۶ است و گفته می شود به لحاظ سن و سال محمدرضا خان با پدرهمسر خود همسن است!

 

۲.گلزار قبلا در برنامه برنده باش نام کامل فامیلی خود را گلزار آذری ذکر کرده و عنوان کرده که با افتخار تُرک است. خانم آیسان هم در شهر زنجان به دنیا آمده و تمام دوران تحصیلی خود را در شهر زنجان گذرانده و بعد از دوران پیش دانشگاهی همراه با خانواده به تهران کوچ کرده و گفته می شود حدود ۵ سال است که به همراه خانواده خود ساکن دوبی است.

اخباربازیگران و هنرمندان
آیسانپربازدیدمحمدرضا گلزار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی