متسوبیشی جدید به ایران می آید+ مشخصات و عکس ها

متسوبیشی جدید به ایران می آید

متسوبیشی جدید به ایران می آید

میتسوبیشی آوتلندر که همیشه به‌عنوان خودرویی باکیفیت و قابل‌اطمینان شناخته می‌شود، به‌زودی جدیدترین مدل خود را به بازار ایران می‌آورد. اوتلندر جدید با طراحی فوق‌جذاب و مشخصات وسوسه‌کننده به رقابت با کره‌ای‌ها می‌پردازد.

جذابیت مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر با طراحی تهاجمی و رنجروور مانندش، بیشتر شده است. نمای جلویی این خودرو شامل سبک طراحی دو چراغه بوده که به بهترین شکل اجرا شده است. نمای جانبی اوتلندر جدید نیز با توجه به نوع طراحی سقف، بسیار شبیه به محصولات لندروور رنجروور به نظر می‌رسد.

میتسوبیشی با این شاسی‌بلند جذاب به ایران می‌آید / عکس

نمای پشتی این خودرو همان جذابیت و اسپرت بودن را حفظ کرده و جوان‌پسندتر شده است. این خودرو درواقع نسخه تولیدی کانسپت انگلبرگ است. اوتلندر جدید از قطعات مشترکی با نیسان ایکس‌تریل بهره می‌برد.

میتسوبیشی با این شاسی‌بلند جذاب به ایران می‌آید / عکس

با ورود به کابین اوتلندر جدید، برخلاف طراحی تهاجمی نمای بیرونی، با ظاهر محافظه‌کارانه و مدرنی روبه‌رو هستیم. امکانات برجسته‌ای مانند صندلی‌های ردیف سوم، نمایشگر مرکزی ۹ اینچی، هدآپ دیسپلی و سامانه دستیار راننده Mi Pilot در این خودرو حضور دارند. تابلوخوان، کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری اتوماتیک، دستیار حرکت در ترافیک و… از دیگر امکانات Mi Pilot هستند.

میتسوبیشی با این شاسی‌بلند جذاب به ایران می‌آید / عکس

احتمالاً تمام نسخه‌های وارداتی از پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو و یا تنفس طبیعی بهره‌مند خواهند بود. گیربکس ۸ سرعته CVT وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو یا تمام چرخ‌ها را بر عهده دارد.

اخباراقتصادخودرو
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی