فوری/دور جدید فروش ثبتنامی ایران خودرو با قیمت های جدید کارخانه ای | سوگولی ایران خودرو حراج شد

بدون دیدگاه

فوری/دور جدید فروش ثبتنامی ایران خودرو با قیمت های جدید کارخانه ای | سوگولی ایران خودرو حراج شد

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو خرداد 1403 منتشر شد.

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه خردادماه 1403 صبح امروز دوشنبه از سوی این شرکت اطلاع رسانی شد.

به اطلاع نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرایط پیش فروش فراخوان محصول دنا پلاس دستی (۶ سرعته) صرفاً جهت اولویت‌های مندرج در این بخشنامه اعلام می‌شود .

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نمودند و اسامی ایشان به عنوان اولویت‌های دنا پلاس دستی مربوط به اولویت‌های تابستان ۱۴۰۳ این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

آبی‌های جاده مخصوص دو محصول خود را به عنوان جایگزین دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک در دسترس متقاضیان قرار دادند.
ایران خودرو جانشینان دنا را معرفی کرد/ تنها یک راه پیش روی متقاضیان
ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک در دور اول فروش محصولات شرکت های خودروساز در سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کرده بودند باید به جای خودروی انتخابی خود یا دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک آپشنال یا رانا پلاس ارتفا یافته را انتخاب کنند.

دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک نیز یکی از این خودروها بود.

البته این مساله برای آبی های جاده مخصوص تبعاتی نیز در پی داشت. به عنوان مثال خروج پژو پارس از سبد محصولاتی ایران خودرو به حدی با مخالفت ثبت نام کنندگان روبرو شد که مدیران این خودروساز مجبور شدند تا پایان بهار ۱۴۰۳ این محصول محبوب خود را در خطوط تولید نگه دارند.

به نظر می رسد عمده چالش متقاضیان با محصولات جایگزین افرایش قیمت آنها به نسبت خودروهایی باشد که پیش از این از سوی آنها در سامانه یکپارچه فروش انتخاب کرده بودند. این مخالفت ها در ارتباط با محصولات پیشنهادی جایگزین برای دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک نیز وجود دارد.

ایران خودرویی ها برای اینکه بتوانند دل مشتریان خود را به دست بیاورند؛ دو اقدام را در دستور کار قرار داده اند. اول، امکان پیش فروش دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک آپشنال را برای ثبت نام کنندگان فراهم کردند. مشتریان می توانند دو بازه زمانی آبان یا آذر سال جاری را به عنوان موعد تحویل انتخاب کنند.

مشتریان دنا پلاس اتوماتیک اگر آبان ۱۴۰۳ قصد داشته باشند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند باید مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب ایران خودرو واریز کنند. چنانچه موعد تحویل در آذر ماه امسال برای آنها مناسب باشد؛ مبلغ پیش پرداخت به حدود ۳۱۵ میلیون تومان کاهش می باید. البته الباقی قیمت خودرو به قیمت روز در زمان واگذاری از مشتریان دریافت خواهد شد.

مسیر دوم برای ثبت نام کنندگان دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک انتخاب رانا پلاس ارتقا یافته است. این محصول ایران خودرو با قیمت حدود ۴۵۷ میلیون تومان و در بازه ۹۰ روزه برای مشتریان فاکتور خواهد شد.

الیته فراموش نکنیم متقاضیان می توانند دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را در بازه ۹۰ روزه نیز از ایران خودرویی ها تحویل بگیرند. قیمت این محصول خودرو حول و حوش ۷۰۰ میلیون تومان است.

این طرح جایگزینی برای آن دسته از متقاضیانی که دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک را انتخاب کرده و موعد تحول خودروی آنها تابستان ۱۴۰۳ اعلام شده در دسترس است. البته پیش از ورود به سایت فروش این خودروساز، ایران خودرویی برای متقاضیان واجد شرایط پیامک ارسال می کنند.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی