اقساطی خودرو بخرید / بدون دردسر با چک صیادی صاحب خودرو شوید!

بدون دیدگاه

اقساطی خودرو بخرید / بدون دردسر با چک صیادی صاحب خودرو شوید!
مدیران‌خودرو و بقیه مونتاژکاران برای جا نماندن از رقبا و از دست ندادن مشتری رسما سراغ طرح فروش اقساطی رفتند و با دریافت حداقل ۵۰ درصد از قیمت روز خودرو مردم را به خرید اقساطی تشویق می‌کنند. همزمان شرکت‌های لیزینگ و فروشنده‌های شخصی هم برای پیدا کردن مشتری سراغ چنین راهکاری می‌روند و از حربه‌هایی مثل نحوه اقساط توافقی و آزاد بودن سند خودرو استفاده می‌کنند.

خرید اقساطی خودرو از طرف یکی از شرکت‌های فعال در این عرصه با پرداخت مبلغی به‌عنوان پیش‌پرداخت و اقساط ۱۸ ماهه امکان‌پذیر است. خریدار می‌تواند اقساط باقی‌مانده را هر سه‌ماه یکبار پرداخت کند و تقریبا اغلب خودرو‌های داخلی هم دردسترس است.​

خرید اقساطی ساینا S به عنوان یکی از ارزان‌ترین مدل‌های تولیدی فعلی با پرداخت ۲۰۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود و در قدم بعدی خریدار باید ظرف یک سال و نیم، هر سه‌ماه یکبار دنبال پاس کردن چک ۴۴ میلیون تومانی باشد.

خرید اقساطی ساینا S به‌این ترتیب در این حالت ۲۶۴ میلیون تومان به خاطر چک‌ها آب می‌خورد و با احتساب مبلغ پیش‌پرداخت به ۴۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد. اینکه قیمت ساینا S در بازار آزاد یک و نیم سال دیگر چقدر می‌شود را نمی‌دانیم، اما همین الان خرید ساینا S در بازار آزاد حدود ۴۲۰ میلیون تومان خرج برمی‌دارد.

خرید اقساطی پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای از همین شرکت با احتساب رقم پیش‌پرداخت و اقساطی که درنظر گرفته شده، به یک میلیارد و ۵۵ میلیون تومان می‌رسد. محصولی که یکی از گرانقیمت‌ترین خودرو‌های داخلی فعلی است و درحال حاضر حدود یک میلیارد تومان در بازار آزاد قیمت دارد. در این حالت خریدار باید ۴۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت کنار بگذارد و در قدم بعدی آماده پاس کردن شش چک ۹۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی باشد.

خرید اقساطی خودرو از فروشنده‌های شخصی هم امکان‌پذیر است و تا دلتان بخواهد از این دست پیشنهاد‌ها در پلتفرم‌های آنلاین به‌چشم می‌خورد. به‌عنوان مثال فروشنده‌ای که از پیدا کردن مشتری دست‌به‌نقد ناامید شده تیگو ۸ پرو مدیران‌خودرو را با قیمت پایه دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به‌شکل اقساطی برای فروش گذاشته است.

خرید اقساطی تیگو ۸ پرو در این حالت به‌شکلی است که رقم پیش‌پرداخت یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تعیین شده. از طرفی مبلغ هر قسط ۸۰ میلیون تومان است، اما تعداد اقساط و چند‌وچون نهایی به توافق فروشنده و خریدار موکول شده است.

X۵۵ پرو که در هفته‌های اخیر به‌خاطر ماجرای واژگونی در اتوبان قم – کاشان مورد توجه قرار گرفته، یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای خرید اقساطی است. قیمت X۵۵ پرو به‌شکل پایه توسط فروشنده یک میلیارد و ۲۶۶ میلیون تومان است. مبلغ پیش‌پرداخت ۶۲۶ میلیون تومان است و طی ۶۰ قسط ماهانه باید روی هم یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان دیگر به رقم پیش‌پرداخت اضافه شود.

خرید اقسطی X۵۵ پرو در این حالت بعد پنج سال یک میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومان می‌رسد که نسبت به قیمت روز X۵۵ پرو حدود ۳۰ درصد بیشتر است.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی