لیست ورودی پرتعداد و پرستاره نکونام برای نقل و انتقالات استقلال + اسامی

لیست ورودی پرتعداد و پرستاره نکونام برای نقل و انتقالات استقلال + اسامی
در لیست ورودی پرتعداد و پرستاره نکونام برای استقلال مدل 1403 نام 3 بازیکن از باشگاه سپاهان دیده می‌شود و این در شرایطی است که 4 لژیونر که دوتای آنها سابقه حضور در استقلال را دارند هم مدنظر نکونام برای فصل بعدی هستند.
گفته می شود نام‌های بزرگ در لیست ورودی جواد نکونام برای نقل و انتقالات استقلال قرار گرفته اند.

به نوشته فرهیختگان، با پیوستن نکونام به استقلال در فصل گذشته این چهره لیست ورودی خود را به باشگاه ارائه کرده تا مذاکرات لازم با این نفرات صورت گیرد. در ادامه و در نیم‌فصل نیز چند لیست دیگر نیز برای تقویت آبی‌پوشان در نیم‌فصل دوم مطرح شد که از همان ابتدای فصل بنای اختلاف کادر و مدیریت از جذب همین نفرات آغاز شد.

در این بین نیز اوج لیست‌های نکونام به لیست وی در نیم‌فصل مربوط می‌شد جایی که سرمربی استقلالی‌ها نام چند ملی‌پوش و لژیونر بزرگ را در آن گنجانده و با وجود آنکه مشخص بود در آن مقطع از فصل خرید چنین نفراتی تا حدودی غیرممکن خواهد بود اما سرمربی استقلال روی جذب این نفرات اصرار ورزیده و جالب اینکه حالا در پیش‌فصل بیست‌وچهارم نیز نام بسیاری از این نفرات در لیست نکونام دوباره دیده می‌شود.

بر همین اساس در لیست ورودی پرتعداد و پرستاره نکونام برای استقلال مدل 1403 نام 3 بازیکن از باشگاه سپاهان دیده می‌شود و این در شرایطی است که 4 لژیونر که دوتای آنها سابقه حضور در استقلال را دارند هم مدنظر نکونام برای فصل بعدی هستند.

البته قطعا نام نفرات دیگری از جمله بازیکنان داخلی دیگر و بازیکنان خارجی برای فصل بعد در لیست نکونام وجود دارد اما او به ترتیب اولویت برای بستن تیمش اقدام خواهد کرد.

لژیونرهای خارجی با سابقه بازی در استقلال: قایدی، صیادمنش، علی کریمی و مجید حسینی.

اخبارورزش
استقلالپربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی