خبر مهم برای مردم / وام فوری 100 میلیونی بانک سامان به همه / وام آسان با شرایط عالی و استثنایی + جزییات

بدون دیدگاه

خبر مهم برای مردم / وام فوری 100 میلیونی بانک سامان به همه / وام آسان با شرایط عالی و استثنایی + جزییات

وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

خبر مهم برای مردم

مشتریان بانک سامان که برای خرید خودرو کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از وام 100 میلیون تومانی «خرید خودرو» این مجموعه استفاده کنند. متقاضیان این وام باید در یکی از شعب بانک سامان سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.

افرادی امکان درخواست وام 100 میلیونی بانک سامان را دارند که سه تا شش ماه گردش حساب داشته باشند. مبلغ سود این وام 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات، ارائه سند ملکی است. لازم به ذکر است که بانک 15 درصد مبلغ تسهیلات را تا زمان تسویه کامل مسدود خواهد کرد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 3 میلیون و 615 هزار و 240 تومان است. کل سود تسهیلات، 33 میلیون و 148 هزار و 624 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 131 میلیون و 205 هزار تومان خواهد بود.

این وام به اشخاصی تعلق می‌گیرد که خودروهای تولید سال جاری یا یک سال قبل را خریداری کنند. افرادی که متقاضی این تسهیلات هستند باید مبایعه نامه یا قرارداد یا سند مالکیت خودرو به نام خودشان باشد.

بانک سامان سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در خصوص وفادار کردن مشتریان خود با خلق بهترین تجربه برای آن‌ها با تکیه بر سه اصل راحتی، سرعت و اعتماد فعالیت می‌کند.

دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک ستاره سال 1395، گواهینامه ایزو 95، ستاره کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک 94، گواهینامه اهتمام به کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک 93، پیاده سازی نظام مدیریت کیفیت در مدیریت امور سرمایه انسانی 93 و … از جمله دستاوردهای این مجموعه است.

در چند سال گذشته تورم بازار مسکن تا حدی بالا رفته است که به نظر می‌رسد بدون دریافت وام بانکی نمی‌توان به‌راحتی صاحبخانه شد. در ادامه مراحل دریافت وام خرید مسکن بانک سامان را آورده‌ایم.

تورم سرسام‌آور این روزها، خرید خانه را به یکی از اصلی‌ترین دغدغه بسیاری از مردم تبدیل کرده است. از آنجایی که قیمت مسکن در ایران هرماه افزایش پیدا می کند و رکوردهای جدیدی را ثبت می‌کند، بهتر است برای خرید مسکن منتظر کامل شدن سرمایه‌تان نباشید و با استفاده از وام مسکن زودتر آماده صاحبخانه شدن شوید.

دریافت وام مسکن بانک سامان یکی از گزینه‌هایی است که پیش روی پای شماست. این بانک می‌تواند حداکثر تا ۵۰ درصد ارزش ملک خریداری‌شده (ارزش کارشناسی‌شده) را به صورت تسهیلات به شما پرداخت کند. اما شرایط دریافت وام از بانک سامان چیست؟

شرط اول افتتاح حساب قرض الحسنه  بانک سامان (مراجعه به شعب/ آنلاین) است. فراموش نکنید که شخص وام‌ گیرنده باید بین ۳ تا ۶ ماه میانگین حساب داشته باشد. همچنین شخص خریدار باید حقیقی و دارای ۱۸ سال تمام باشد.

عدم سابقه چک برگشتی یا مطالبات غیر جاری در سیستم بانکی کشور و تایید نتیجه ارزیابی اعتباری و اعتبارسنجی توسط بانک از دیگر شرایط لازم برای دریافت وام خرید خانه بانک سامان است.

سقف تسهیلات مسکن بانک سامان

بانک سامان تا ۵۰ درصد ارزش ملک معرفی شده را به صورت وام پرداخت می‌کند، اما سقف آن محدود است. در واقع برای خرید مسکن در شهرهای بزرگ تا سقف ۷۵۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید، وام بگیرید.

سود وام مسکن بانک سامان چقدر است؟

علاوه بر سود ۱۸ درصد تسهیلات، ۳ درصدبیمه نظارت و ۳ درصد سود ریسک اعتباری نیز شامل تسهیلات خرید مسکن بانک سامان می‌شود. در واقعا سود وام مسکن بانک سامان ۲۴ درصد خواهد بود.

تسهیلات خرید مسکن بانک سامان نیاز به ضامن حقیقی ندارد. درواقع ۲۵ درصد از مبلغ وام نزد بانک مسدود می‌شود و با پرداخت این تسهیلات سند ملک خریداری‌شده به عنوان ضامن در رهن بانک قرار می‌گیرد.

البته فراموش نکنید که ملک مسکونی خریداری‌شده می‌بایست شش‌دانگ، ارزنده، سهل‌البیع (به‌راحتی قابل‌خریدوفروش)، بلامعارض (اداره اوقاف یا شخص ثالث در مورد ملک موردنظر ادعایی نداشته باشد)، واقع در محدوده شهرداری‌ها و دارای پایان کار معتبر باشد.

حداکثر زمان بازپرداخت وام خرید مسکن بانک سامان 

برای بازپرداخت تسهیلات خرید مسکن بانک سامان حداکثر  ۵ سال (۶۰ماهه) فرصت دارید. مبلغ تسهیلات پرداختی متناسب با توان بازپرداخت مشتری تعیین می‌شود.

مزایای وام خرید مسکن بانک سامان 

با دریافت وام مسکن بانک سامان، امکان دریافت وام تعمیر ملک حداکثر به میزان ۳۰ درصد ارزش ملک خریداری‌شده نیز برای شما فراهم خواهد شد.

سایر مقرارت دریافت وام خرید خانه بانک سامان

سند ملکی باید به نام خود یا همسر متقاضی تسهیلات باشد.

سن بنای ملک باید زیر ۲۵ سال باشد.

اعتبار سنجی از طریق فیش حقوقی، گردش حساب برای بازپرداخت اقساط/

اخباراقتصاد
پربازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی