اسطوره استقلال: طرز نشستن سمیعی نشان داد در حد این باشگاه نیست | اشتباه در گل پرسپولیس عمدی نبود

1 دیدگاه

اسطوره استقلال: طرز نشستن سمیعی نشان داد در حد این باشگاه نیست | اشتباه در گل پرسپولیس عمدی نبود
پیشکسوت استقلال معتقد است که تنها اشتباه داوری مانع قهرمانی آبی ها شد که البته آن هم عمدی نبود.

لیگ بیست و سوم به پایان رسید، اما حاشیه هایش نه! گل قهرمانی پرسپولیس جرقه ای برای حواشی بعد از پایان لیگ بود. دعواهای سرخابی ها به تلوزیون هم کشیده شد و مدیران دو تیم در فوتبال برتر هر چیزی که دوست داشتند به هم گفتند و حسابی از خجالت هم درآمدند. حواشی اخیر و از دست رفتن لحظه آخری قهرمانی از چنگ استقلال باعث شد تا به سراغ حسن روشن پیشکسوت استقلال برویم و گفت و گوی کوتاهی در مورد مسائل اخیر داشته باشیم که در ادامه آن را می خوانیم؛

*روز گذشته خانی مصاحبه ای کرد و افشاگری های زیادی در مورد آقای سمیعی داشت.

آقای خانی پسر بسیار خوب و پاکی است، من او را 3 بار بیشتر ندیدم اما شخصیتش را خوب شناختم. به نظر من حرف هایی که زده بودند کاملا درست بود و از آنجایی که ایشان مدیر مالی باشگاه بوده از تمام جزئیات با خبر بوده است. با تمام حرف های ایشان موافق بودم به جز آن قسمتی که گفته بودند اگر خطیر مانده بود استقلال قهرمان می‌شد. به نظرم استقلال از روی بی معرفتی فوتبال قهرمان نشد و چه خطیر بود و چه نبود کاری از دستش برای قهرمانی تیم بر نمی آمد. استقلال قهرمان نشد چون داور اشتباه کرد.

به نظر شما اشتباهی که پیش آمد از روی عمد بود؟ یا این حرف درست است که می خواهند پرسپولیس قهرمان شود؟

نه عمدی نبود، اشتباه از کمک داوری بود که در حد این بازی نبود. هر بازیکن دیگری جز گولسیانی در آن صحنه توپ را می زد در آفساید نبود. از نظر من این دومی خودش قهرمانی است.

*در مورد حواشی پیش آمده در مورد سمیعی در فوتبال برتر نظرتان چیست؟

خوشبختانه من آقای سمیعی را تا حالا از نزدیک ندیدم. فقط در تلویزیون ایشان را دیدم که نه نشستن و نه حرف زدنشان در سطح مدیرعاملی استقلال نبود. مدیر عامل استقلال باید شخصیت بالاتری داشته باشد نه این! زمان خطیر به من پیشنهاد شد به باشگاه بروم گفتم تا زمانی که امثال سامره و سمیعی در باشگاه هستند من نمی آیم، زمانی که همه افرادی که آوردی در جای خودشان و در سطح استقلال بودند آن وقت من می آیم اصلا آبدارچی می‌شوم. همین مدل نشستن سمیعی در تلوزیون نشان داد او کیست!

شایعاتی در مورد برکناری نکونام وجود دارد، به نظر شما نکونام با توجه به نتایجی که آورد باید در استقلال ادامه دهد؟

تا آنجایی که من می دانم جواد 3 ساله قرارداد دارد و فقط در صورتی که خودش بخواهد از تیم می رود. همه چیز دست خود نکونام است. تیمش با بی معرفتی فوتبال قهرمان نشد. نوسانی که در مدیریت و سرپرستی تیم بود قهرمانی را از ما گرفت دقیقا چیزی که در پرسپولیس رخ نداد و ثبات و حمایت مدیریت از کادر فنی دلیل قهرمانی آنها شد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید

1 دیدگاه.

 • ایرج
  2024-06-06 19:23

  بلانسبت تو که یه خبرنگار هستی و ایشون هم یعنی بازیکن ملی بوده ، پس وقتی میخوان در باره داوری نظر بدین لااقل انصاف داشته باشید( و مثل یه هوادر متعصب نباشید ) و در تمام صحنه ها نظر بدین ، دروازبان مس باید اخراج میشد یان ؟
  پلانتی روی گورستانی باید اعلام میشد یا نه ؟
  حالا بگذریم از بعضی از خطاهایی که باید کارت میداد ونداد .
  حالا هی بشینید بگید فلان شد .
  وبعد هم اشتباهات داوری را برای این دو تیم را در کل فصل بررسی کنید وببینید کی سود برده و کی ضرر ، بلا نسبت قهرمانی نتیجه ۳۲ تا بازیه ، شما که خودتون را علامه دهر میدونید ولی فرق لیگ و یه بازی حذفی نمیدونید واگر هم تا اینجا بالا آمدین یا با اشتباهات داوری ( چه سهوی و چه عمدی) بوده یا با طرز بازی کردن بازیکنان قدیمی تیمتون که حالا تو دیگر تیم ها هستن بوده ، برین طرز بازی کردنشون با استقلال و پرسپولیس نگاه کنید و سپس مقایسه اش کنید با بازی پرسپولیسی‌ها قدیم با پرسپولیس ( نمونه اش همین لک ، یا با سپاهان یا با فولاد و….. ) یا معذرت خواهی مربی یه تیم از استقلالی ها بخاطر عدم نتیجه گیری با پرسپولیس.
  پرسپولیس اگه قهرمان شده‌ با پشت سر گذاستن این شرایط تو کل فصل بوده که همه آرزوشون بوده آنها متوقف کنند ولی با فعل خواستن توانسته این نتیجه را بگیره و لا غیر و حالا شما و امثال شما بشینید و غصه این اتفاق را بخورید که چرا با تمام این شرایط که براتون مهیا بوده ( از داوری ، کمک دیگر تیم ها ، عدم برخورد با هوچی‌گری بعد هر بازی و تهمت به زمین و زمان ، مصونیت تمام ارگان های تیمتون از هر رفتار و کرداری و…. ) نتونستین نتیجه بگیرید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی