یک خبر فوق مهم برای سربازان

این افراد از خدمت سربازی معاف می شوند + جزئیات
سردار تقی مهری، اظهار کرد: معافیت از خدمت سربازی برای اشخاص دارای سه فرزند و بیشتر، از تاریخ اول خرداد ماه سال گذشته اجرا شده است. همچنین، سربازان وظیفه که دارای چهار فرزند و بیشتر هستند، بدون شرط سنی می‌توانند از انجام خدمت دوره سربازی معاف شوند. سربازان وظیفه دارای سه فرزند با داشتن حداقل ۴۰ سال تمام نیز از انجام خدمت این دوره معاف هستند.وی تاکید کرد: ملاک عمل برای رسیدگی به درخواست‌های سربازان وظیفه، شامل دریافت سند رسمی ازدواج و شناسنامه پدر و تاییدیه ثبت احوال است. بیشتر بخوانید: دورکاری دوباره به اداره های دولتی برگشت فوری / جزییات تغییر ساعت کاری ادارات و طرح ترافیک از 16 خرداد 5 شرکت که با حقوق 30 میلیون تومان حسابدار استخدام می کنند سردار مهری توضیح داد: سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی و تأیید شرایط سربازان ترخیص شده، کارت معافیت را صادر و در صورت عدم احراز شرایط، فرد به یگان خدمت معرفی می‌شود. به نقل از اقتصاد آنلاین، وی افزود: کارکنان وظیفه متأهل حین خدمت که واجد شرایط معافیت نیستند، می‌توانند علاوه بر دو ماه کسر خدمت تأهل، برای فرزند اول از سه ماه کسر خدمت، برای فرزند دوم از چهار ماه و برای فرزند سوم از پنج ماه کسر خدمت بهره‌مند شوند. انتهای پیام برای دسترسی سریع‌تر: عضو کانال تلگرام شوید عضو صفحه اینستاگرام شوید ویدیوهای آپارات را ببینید این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار: این نوشته در اشتغال و استخدام، پیشنهاد سردبیر، مهمترین اخبار اقتصادی ارسال شده و با سربازی، معافیت، معافیت سربازی برچسب گذاری شده است. فریبا براتی دیدگاهتان را بنویسید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
وی تاکید کرد: ملاک عمل برای رسیدگی به درخواست‌های سربازان وظیفه، شامل دریافت سند رسمی ازدواج و شناسنامه پدر و تاییدیه ثبت احوال است.

سردار مهری توضیح داد: سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی و تأیید شرایط سربازان ترخیص شده، کارت معافیت را صادر و در صورت عدم احراز شرایط، فرد به یگان خدمت معرفی می‌شود.

به نقل از اقتصاد آنلاین، وی افزود: کارکنان وظیفه متأهل حین خدمت که واجد شرایط معافیت نیستند، می‌توانند علاوه بر دو ماه کسر خدمت تأهل، برای فرزند اول از سه ماه کسر خدمت، برای فرزند دوم از چهار ماه و برای فرزند سوم از پنج ماه کسر خدمت بهره‌مند شوند.

اخبارجامعه
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی