نحوه اعتراض به یارانه معیشتی / زمان واریز اعلام شد

نحوه اعتراض به یارانه معیشتی / زمان واریز اعلام شد
مرحله اول یارانه این ماه یعنی دریافتی دهک های یک تا سه در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و مرحله دوم واریزی ها که دریافتی سایر دهک های درآمدی است، ساعت ۲۴، ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ انجام می شود.

وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرده که خانوارهایی که به دهک‌بندی خود اعتراض دارند می‌توانند با ثبت تغییرات درآمد، دارایی‌ها و شرایط ویژه خود در سامانه hemayat.mcls.gov.ir، درخواست بررسی مجدد دهک‌بندی خود را ارایه کنند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با توضیح نحوه ثبت اعتراض به یارانه معیشتی، از فراهم شدن امکان ثبت اعتراض نسبت به یارانه تخصیصی از طریق «سامانه رسیدگی به درخواست کمک حمایت معیشتی و یارانه نقدی» خبر داد. ​

سیدمرتضی موتورچی در صفحه شخصی‌اش در توییتر اعلام کرد: به اطلاع هم وطنان گرامی می رساند پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که از ابتدا، نام و مشخصات آنها در طرح حمایت معیشتی و یارانه نقدی ، از سوی دولت وارد شده و یا سابقا از طریق سایت اعلام نیاز یارانه نقدی refahi.ir، اقدام به ثبت نام یارانه نموده اند و به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض کنند.

بر این اساس، افراد متقاضی، می بایست با ورود به سایت hemayat.mcls.gov.ir، طبق مراحل سایت، برای ثبت اعتراض به یارانه معیشتی، خود اقدام کرده و با مراجعه به سایت، اعتراض خود و نتیجه آن را پیگیری نمایند.
کاربران، برای ورود به سایت اعتراض به یارانه، باید به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

اخباراقتصاد
پربازدیدیارانه

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی