فوری؛ استقلال از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند!

بدون دیدگاه

فوری؛ استقلال از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند!
از ساختمان سعادت آباد محل وقوع باشگاه استقلال خبر می رسد چنانچه فصل آینده بازی های لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار نشود آبی پوشان از حضور در این مسابقات انصراف می دهند و تنها در بازی های لیگ نخبگان شرکت خواهند کرد.
خبرورزشی: از ساختمان سعادت آباد محل وقوع باشگاه استقلال خبر می رسد چنانچه فصل آینده بازی های لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار نشود آبی پوشان از حضور در این مسابقات انصراف می دهند و تنها در بازی های لیگ نخبگان شرکت خواهند کرد.

ماه هاست که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال می گوید فصل آینده بازی های لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود اما علی تارقلی زاده مسئول کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال مدعی شده است به دلیل بدقولی شرکت تجهیز و توسعه ترخیص تجهیزات مربوط به کمک داور ویدئویی دچار مشکل شده است و اگر این مشکل رفع نشود، فصل آینده هم بازی های لیگ برتر بدون حضور کمک داور ویدئویی برگزار خواهد شد.
باشگاه استقلال معتقد است این فصل از اشتباهات داوری به خصوص در بازی های سپاهان و مسرفسنجان آسیب زیادی دیده است و از سویی نبود کمک داور ویدئویی موجب شده تا رقیب سود زیادی از اشتباهات داوری ببرد.

بر همین اساس باشگاه استقلال معتقد است اگر قرار باشد فصل آینده بازی ها بدون حضور کمک داور ویدئویی برگزار شود، بهتر است در مسابقات لیگ برتر شرکت نکند! این در حالی است که آبی ها از اواخر شهریور ماه درگیر مسابقات لیگ نخبگان آسیا خواهند شد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی