پرداختی جدید به حساب بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته

پرداختی جدید به حساب بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته
وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته به حسابشان واریز شد.

واریزی بزرگ به حساب بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته/ بازنشستگان حسابشان را چک کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق برای ۴۴هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

جعفر امیرآبادی‌زاده؛ معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام خبر واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق اظهار کرد: تسهیلات ۳۵میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای ۴۴هزار نفر از ۶۱هزار متقاضی واجد شرایط که در تیرماه سال ۱۴۰۲ ثبت‌نام کرده بودند، به حساب حقوقی ایشان واریز شد.

به گفته وی، با توجه به ثبت‌نام متقاضیان وام ازدواج فرزندان توسط بازنشستگان و پس از بررسی مدارک ارسالی و تایید آن به تعداد ۴۴ هزار از متقاضیان در این مرحله تسهیلات به مبلغ ۳۵میلیون تومان، با کارمزد سالانه ۴درصد پرداخت شد.

امیرآبادی‌زاده تاکید کرد: اجرای خدمات رفاهی و پرداخت تسهیلات مالی جزو سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «خدمت ادامه دارد» است که براساس آن تلاش می‌کنیم به صورت مستمر خدمات مورد نیاز بازنشستگان را در قالب‌های مختلف اجرایی و تقدیم کنیم.

وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی