اعتراف وحید امیری در مورد گل کولسیانی!/ گل 100 درصد آفساید بود / چکار کنیم ما همیشه کمک داور ..

اعتراف وحید امیری در مورد گل کولسیانی!/ گل 100 درصد آفساید بود / چکار کنیم ما همیشه کمک داور ..

وحید امیری اعتراف کرد گل منجر به قهرمانی پرسپولیس آفساید بوده است.

لیگ بیست و سوم با تمامی فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید و پرسپولیس توانست با یک امتیاز اختلاف نسبت به استقلال، عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند. رقابت بین سرخابی‌ها به شکل جالب توجهی تا هفته‌های پایانی ادامه داشت و در نهایت نیز جام به سرخ‌ها رسید.

پس از تک گل قهرمانی بخش پرسپولیس توسط گئورگی گولسیانی، حرف و حدیث‌های زیادی به وجود آمد. استقلالی‌ها به شدت نسبت به گل سرخ‌ها معترض بوده و اعتقاد داشتند که این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است. جواد نکونام نیز این موضوع را در آخرین نشست خبری خود صراحتا اعلام کرد.

حالا نیز یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس با حضور در برنامه تلویزیونی، ادعای استقلالی‌ها را تأیید و اعلام کرد که تصمیم کمک داور بازی اشتباه بوده و فرهاد مروجی می‌توانست اعلام کند تک گل قهرمانی بخش تیمشان در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

وحید امیری که مهمان برنامه شب‌های فوتبالی بود، درخصوص این صحنه گفت:

به نظر من انگار که (گولسیانی) یک نیم بدن در آفساید قرار دارد. این نظر من است. ولی واقعا داوری کردن در این بازی و با این جو و شرایط، واقعا سخت است. در لیگ جزیره نیز تا پیش از آمدن VAR، اتفاقات زیادی رخ می‌داد و صحنه‌های مشکوکی به وجود می‌آمد و حتی الآن نیز با وجود VAR دچار مشکلاتی هستند. حتی یکی از تیم‌های لیگ نیز درخواست کرده بود تا این فناوری برداشته شود.

اخبارورزش
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی