این زن با این قد و هیکل زیباترین زن دنیا در 2024 شد/ زیبایی این زن جهانی است + عکس و بیوگرافی

زیباترین و جذاب ترین زن جهان درسال ۲۰۲۴ معرفی شد، این زن کیت آپتون بازیگر مشهور هالیوودی است که واقعا زیبا و خوش اندام است.

نقل از ایران ناز، زیباترین و جذاب ترین زن جهان درسال ۲۰۲۴ معرفی شد، این زن کیت آپتون بازیگر مشهور هالیوودی است که واقعا زیبا و خوش اندام است.در نظرسنجی مجله ماکسیم، کیت آپتون بعنوان جذاب ترین زن دنیا انتخاب شد ودر راس فهرست 100 نفره این مجله قرار گرفت.

این مدل و بازیگر 25ساله درکنار دیگر زیبارویان هالیوودی نظیر تیلور سوئیفت و مایلی سایرس قرار گرفت که درسال های پیش این عنوان را ازآن خود کرده بودند.این مجله اعلام کرد فهرست 100 زن جذاب منتخب این مجله در 19 ام ماه ژوئن منتشر شده ودر 21 ام جولای نیز جشنی در هالیوود پالادیوم برگزار خواهند کرد.

ازدواج کیت آپتون با جاستین ورلاندر

کیت آپتون با جاستین ورلاندر، بازیکن بیسبال در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی ازدواج کرد و مراسم ازدواج آن‌ها جنجالی زیادی به پا کرد. البته آن‌ها پیشتر رابطه خود را در سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز کرده بودند. تم قرمز زیبای مراسم روز پیش از عروسی و لباس زیبای عروسی کیت، در مجلات بسیاری به ویژه مجله Vogue منتشر شد و جشن عروسی آن‌ها در ایتالیا نیز توجهات رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

حاصل این ازدواج یک فرزند دختر است و روابط عاشقانه این زوج، همچنان گاه و بیگاه مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار می‌گیرد.

کیت آپتون بازیگر و همسرش جاستین ورلاندر

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ای
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی