اطلاعیه مهم سازمان برای مستمری بگیران تامین اجتماعی | واریز مطالبات برای بیمه شدگان تامین اجتماعی

اطلاعیه مهم سازمان برای مستمری بگیران تامین اجتماعی | واریز مطالبات برای بیمه شدگان تامین اجتماعی
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: هزینه درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی تا فروردین پرداخت شد.

هزینه‌های درمان مستقیم بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی تحت پوشش شرکت آتیه‌سازان حافظ تا پایان فروردین‌ماه پرداخت شد.

همچنین سازمان تامین اجتماعی تاکنون حق بیمه اسفندماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران را به شرکت بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی پرداخت کرده است.

مدیرعامل آتیه سازان حافظ از بروز رسانی هزینه درمان بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا پایان فروردین ماه خبرداد

با پیگیری های بعمل آمده تیم مدیریتی آتیه سازان حافظ حق بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به اسفند ماه مطابق قول میرهاشم موسوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی وصول شد و به تبع آن بر اساس دستور دکتر نمازی هزینه های درمانی مربوط به فروردین ماه بازنشستگان از امروز به حساب این عزیزان واریز شد

علیرضا نمازی گفت: هزینه‌های درمان مستقیم بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تحت پوشش شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان فروردین ماه پرداخت شد

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی تا کنون حق بیمه اسفندماه را داده است گفت : چنانچه قول مساعد مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی مبنی بر پرداخت حق بیمه فروردین ماه تحقق یابد، پرداخت تمام هزینه‌ها و مطالبات ،طبق مفاد قرارداد، بروز خواهد شد.

اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان در قرارداد بیمه تکمیلی سال ۱۴۰۲ با شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان خردادماه تمدید شده است.

در این اطلاعیه آمده است: برای جلوگیری از تضییع حق بیمه شدگان مشترک این صندوق، تاریخ پذیرش اسناد پزشکی مربوط به سال ۱۴۰۲ تا پایان خردادماه امسال تمدید شد.

این موضوع صرفا شامل اسناد سال ۱۴۰۲ و قرارداد این صندوق با شرکت آتیه سازان حافظ است، که بازنشستگان می توانند در زمان تعیین شده مدارک سال ۱۴۰۲ خود را به شعب و نمایندگی های آتیه سازان تحویل دهند تا در فرآیند رسیدگی و پرداخت توسط صندوق بازنشستگی قرار گیرد.

در این اطلاعیه همچنین یادآوری شده است که «اسناد درمانی بازنشستگان از یکم فروردین ۱۴۰۳ به بعد، باید به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت جدید بیمه گر» تحویل داده شود.

صندوق بازنشستگی کشوری پیش از این نیز اعلام کرده بود برای تحویل همه اسناد معوقه درمان از ۷ تا ۲۱ خرداد ماه جاری مهلت ۲ هفته‌ای برای تحویل اسناد معوقه درمان تعیین شده است تا اسناد هزینه درمانی خود را تحویل نمایندگان منتخب بیمه ملت دهند تا پس از پایان دریافت همه اسناد معوقه، فرایند ثبت، ارزیابی و متعاقب آن پرداخت خسارات متعلقه به انجام برسد.

شرکت بیمه ملت که در مناقصه امسال برنده بیمه تکمیلی درمان صندوق بازنشستگی کشوری شده است در راستای ارائه خدمات به بازنشستگان، لیست نمایندگان منتخب برای دریافت و ثبت اسناد درمانی مربوط به ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون را اعلام کرده است.

بر این اساس بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به نشانی های اعلام شده، از لیست کامل این مراکز در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به ثبت و دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند و لیست مذکور به طور مستمر به روزرسانی شده و آخرین نسخه آن قابل دسترس خواهد بود.

اخباراقتصاد
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی