لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستانی باشگاه استقلال تهران امروز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳| پرواز بمب افکن های نکونام در آسمان رقبا

لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستانی باشگاه استقلال تهران امروز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳| پرواز بمب افکن های نکونام در آسمان رقبا

سرمربی استقلال در بخشی از نشست خبری امروز خود اعلام کرد برای فصل بعد با چند بازیکن گفت‌وگوهایی داشته است.

در حالی که چند ساعت بیشتر تا پایان رقابت‌های لیگ بیست و سوم باقی نمانده گمانه زنی‌های زیادی درباره نیمکت‌های لیگ برتری و شرایط فصل آینده تیم‌های مختلف مطرح می‌شود.

استقلال وارد بازار نقل و انتقالات شد

یکی از تیم‌هایی که درباره شرایط فصل بعدش صحبت‌های زیادی مطرح شده و انبوهی از شایعات درباره‌اش وجود دارد استقلال است.

در روزهای گذشته نیز برخی شایعات پیرامون احتمال جدایی جواد نکونام و نیمکت استقلال پیش آمد اما سرمربی آبی‌ها در نشست خبری امروز خود نه تنها اعلام کرد با این تیم قرارداد سه ساله دارد که از ورود رسمی بازار نقل و انتقالات صحبت کرد.

جواد نکونام سرمربی استقلال

نکونام در این خصوص گفت: من با باشگاه استقلال قرارداد سه ساله دارم. در مورد مدیریت نیز از روزی که تغییرات صورت گرفته، حداقل چیزی که حس می‌کنیم این است آرامش داریم و می‌دانیم باید تمرکز ما روی فوتبال باشد. اینکه سال بعد چه اتفاقی برای استقلال رخ خواهد داد باید بگویم ما جلساتی داشته‌ایم و حتی با برخی از بازیکنانی که مدنظرمان است نیز صحبت کرده‌ایم. قطعا بعد از بازی با پیکان تلاش می‌کنیم قرارداد آنها را نهایی کنیم.

وی افزود: اگر حریفان ما و تیم‌های بالای جدولی در سال قبل نیاز به چهار بازیکن داشته باشند، ما به ۸ بازیکن نیاز داریم.

اخبارورزش
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی