خبر مهم برای خریداران مسکن ملی

خبر مهم برای خریداران مسکن ملی
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل و تحویل ۱۵ هزار واحد مسکن در قالب نهضت ملی تا پایان سال‌جاری در استان اردبیل خبر داد.

محبوب حیدری عصر پنجشنبه در جریان بازدید از شهرک شهید سلیمانی در اردبیل گفت: با تلاش و پیگیری رئیس‌جمهور شهید و برگزاری جلسات منظم شورای مسکن، تسریع در عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن را شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: این طرح روند اجرایی سریع به خود گرفته و ما موفق شدیم در سه سال گذشته احداث 30 هزار واحد مسکن را در مناطق مختلف استان اردبیل آغاز کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تا پایان امسال 15 هزار واحد از این تعداد تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد تا طرح نهضت ملی مسکن که یک طرح مهم و اولویت‌دار دولت است، سرانجام مناسب در این استان پیدا کند.

حیدری افزود: بیشترین حجم عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن مربوط به شهر اردبیل است که 21 هزار واحد در شهر اردبیل مسکن احداث می‌شود تا افراد فاقد سرپناه بتوانند از مسکن مناسب و کیفی بهره‌مند شوند.

وی احداث واحدهای مسکونی را در قالب پنج سایت یادآور شد و خاطرنشان کرد: شهرک شهید سلیمانی بزرگترین شهرک نهضت ملی مسکن در کشور است که در آن بیش از 15 هزار و 820 واحد مسکن برای ساکنان اردبیل اجرایی و عملیاتی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اضافه کرد: در کنار ساخت این واحدها، عملیات آماده‌سازی معابر و تأمین زیرساخت‌ها نیز با سرعت و جدیت در حال انجام است تا همزمان با بهره‌برداری از مساکن نهضت ملی بتوان این پروژه‌های زیربنایی را نیز به بهره‌برداری رساند.

حیدری متراژ واحدهای احداثی را 65، 75 و 85 متر مربع اعلام کرد و ادامه داد: با نظارت مناسب کیفیت اجرایی را در پروژه‌ها به صورت فنی و تخصصی شاهد هستیم.

وی سرعت اجرای پروژه‌ها را مطلوب و مناسب اعلام کرد و گفت: به تناسب پرداخت آورده متقاضیان ساخت واحدها سرعت گرفته و در کنار آورده متقاضیان که بالغ بر 550 میلیون تومان است، به همین میزان تسهیلات بانکی نیز در نظر گرفته شده تا شاهد تکمیل این پروژه‌ها باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل یادآور شد: ما شرایط اقتصادی متقاضیان نهضت ملی مسکن را می‌دانیم و بر این باوریم ساخت و تکمیل این واحدها در سریعترین زمان به نفع آنها بوده و به کاهش هزینه‌ها کمک خواهد کرد./تسنیم

اخباراقتصاد
پربازدیدقیمت مسکن

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی