سنگ تمام یحیی برای اوسمار / سرمربی پرسپولیس سورپرایز شد

سنگ تمام یحیی برای اوسمار / سرمربی پرسپولیس سورپرایز شد

رضا ترابیان دوست و همبازی قدیمی گل محمدی می گوید سرمربی سابق پرسپولیس حامی اوسمار و تیمش در مسیر قهرمانی است.

رضا ترابیان بازیکن اسبق پرسپولیس درباره شرایطی که برای اوسمار به وجود آمده گفت: شاید تاکنون اوسمار در چنین جوی قرار نگرفته باشد. معمولاً مربیان خارجی که به این شکل وارد تیم‌های ایرانی می‌شوند اهل حاشیه نیستند. به همین دلیل اگر اوسمار بتواند تیم را از نظر روانی کنترل کند با رفاقتی که در تیم حاکم می‌کند قادر است شرایط تیم را بهبود بخشد و در دو هفته باقیمانده هم با حفظ صدر تیمش را به عنوان قهرمانی برساند.

او درباره حاشیه‌هایی که در حین بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان رخ داده  و برخی تماشاگران نام یحیی گل محمدی را صدا زده‌اند افزود: داستان یحیی در این فصل با پرسپولیس تمام شده .همه هواداران باید تمام قد از اوسمار و تیمش حمایت کنند چون دودستگی فقط باعث می‌شود تیمی که با این زحمت صدر  جدول را در حساس‌ترین مقطع پس گرفته نتواند از عنوان قهرمانی خودش دفاع کند. باور کنید خود یحیی هم در این مقطع تمام قد پشت پرسپولیس است و از تیم اوسمار و تیمی که خودش ساخته و البته بعد از رفتن او تقویت شده حمایت خواهد کرد تا پرسپولیس قهرمان شود. قطعاً خود یحیی هم در این مقطع اصلاً دوست ندارد تیم وارد حاشیه شده و از صدر فاصله بگیرد.

ترابیان درباره دو بازی بعدی دو رقیب قهرمانی گفت: در شرایطی که تیم پرسپولیس صدر را پس گرفته حالا سرنوشت قهرمانی در دستان خودش است به همین دلیل ما نباید به بازی‌های رقیب‌مان کاری داشته باشیم. بازیکنان پرسپولیس باید برای دو بازی‌ بعدی اصلاً کاری به موارد دیگر و حاشیه‌ها نداشته باشند و حتی از دنبال کردن اخبار و رسانه‌هایی که ممکن است موارد حاشیه‌ای هم داشته باشد پرهیز کنند تا با تمرکز صد درصدی برای قهرمانی بجنگند و فکرشان جدا از تمرین و برد به چیز دیگری معطوف نباشد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در رابطه با اتهاماتی که بازیکنان استقلال به تیم صدرنشین وارد می‌کنند هم گفت: من فکر می‌کنم بهتر است سرمربی رقیب و کادرش فقط روی کار خودشان تمرکز کنند و به موارد دیگر نپردازند چون پرداختن  به مسائل حاشیه‌ای، داوری و فدراسیون دیگر قدیمی شده و با این روش نمی‌توان دیگر تیمی را وارد حاشیه کرد. اتفاقاً سرمربی تیم رقیب با پرداختن به موارد حاشیه‌ای بیشترین آسیب را به خودش و تیمش وارد می‌کند و بیشتر تیمش را از آرامش دور کرده و وارد حاشیه می‌سازد.

ترابیان درباره مسائل فنی پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال خوزستان هم گفت: کامبک پرسپولیس فوق‌العاده بود اما جدا از این مسأله تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد بازیکنانش باید همیشه به لحاظ آمادگی روی فرم بوده و از 80 درصد آمادگی پایین‌تر نیایند. تیم پرسپولیس به یکباره مقابل استقلال خوزستان از هم پاشید که این مسأله نمی‌تواند پیغام خیلی خوبی داشته باشد. به همین خاطر کادر فنی و بازیکنان باید هر چه زودتر مشکلاتی که وجود داشت را برطرف کنند.

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی