فوری/رقم نهایی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه با انجام همسان سازی قطعی شد/حقوق بازنشستگان ۲۰ میلیون تومان می شود؟

5 دیدگاه

فوری/رقم نهایی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه با انجام همسان سازی قطعی شد/حقوق بازنشستگان ۲۰ میلیون تومان می شود؟
با انجام همسان سازی حقوق بازنشستگان حقوق این افراد افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

بازنشستگی فرآیندی است که در آن فرد از فعالیت‌های حرفه‌ای خود دست می‌کشد. این مرحله می‌تواند به صورت کامل یا نیمه‌وقت باشد، که در این صورت فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کار به تدریج از شغل خود فاصله می‌گیرد. بازنشستگی معمولاً به دلیل سالخوردگی، مشکلات جسمی یا تندرستی صورت می‌گیرد.

با انجام همسان سازی حقوق بازنشستگان و بر اساس این اقدام حقوق بازنشستگان با افزایش ۹۰ درصدی نزدیک به ۲۰ میلیون تومان می‌شود.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه افزود، موضوع ۹۰ درصد متناسب سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم مصوب شده است، یعنی سازوکار اجرایی آن در برنامه هفتم توسعه است که هنوز از سوی شورای نگهبان تایید نشده است.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر این اساس وقتی برنامه هفتم توسعه تبدیل به قانون بشود، دولت مکلف است احکام جدید حقوق بازنشستگان را نیز صادر کند.

حاجی بابایی گفت: هر زمانی که احکام جدید از سوی دولت صادر شد از اول فروردین متناسب سازی حقوق بازنشستگان محاسبه شده و ما به التفاوت واریز خواهد شد.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید

5 دیدگاه.

 • پرویز نعمتی نیگجه
  2024-05-20 12:13

  چرامردومو بازنشستگان مستعمربگیران عزیت میگنید شهادت ریس جمهور ریسی وهمراهان به رهبرانقلاب خانواده محترم شهدا تسلیت عرض میگنم تامین اجتماعی فیش حقوق اریبهشت نگاه کردم ۴ملیون ششصدهزارتومن حقوقمه به باید بگم

 • محمود
  2024-05-21 11:19

  سلام چرا مابه‌التفاوت فروردین واریز نشد

 • محمود
  2024-05-21 11:21

  سلام چرا مابه‌التفاوت فروردین واریز نشد

 • ناشناس
  2024-05-21 13:59

  سلام چرا ازمن یک ملیون وپونصد هزارتومن کم کردین بابت چی ازخدا بترسید

 • قائدی ازبرازجان
  2024-05-22 16:35

  وقتی شورای نگهبان مانع تراشی میکنه ک نباید دخالط کنه حق مردم گرسنه باشه دنیا دو روز دیه مانده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی