الیزابت هانترنتون ، در سال ۲۰۰۴ به عنوان دختر شایسته نوادا انتخاب شده بود و اکنون مدیر اجرایی این شرکت است. او از چند سال قبل در تلاش بود که پدر و مادر بیولوژیکش را پیدا کند. هانترتون ۴۴ سال پیش، وقتی تنها ۱۰ روزه بود، در فرودگاه نوادا رها شده بود و دو افسر پلیس او را پیدا کرده بودند.

الیزابت هانترنتون

به گزارش نیویورک‌پست، او دو سال قبل، اول خانواده پدری‌اش را از طریق یک وب‌سایت مشهور اصل و نسب پیدا کرد. در این وب‌سایت‌ها، افراد مشخصات دی‌ان‌ای خود را قرار می‌دهند تا اگر فامیلی در هر جای جهان داشته باشند، بتواند آن‌ها را پیدا کند.

اولین تماس را عموی الیزابت با او گرفت اما خبر داد که پدرش ۲۰ سال قبل فوت کرده است. به گفته او، این مرد هرگز مطلع نشده بود که فرزندی دارد.

یافتن مادر برای الیزابت سخت‌تر بود چرا که اثری از او در وب‌سایت‌ها نبود. در نهایت یک فامیل دور که اطلاعاتی از مادرش داشت، با او تماس گرفت.

مادر ژاپنی، در نامه‌ای به الیزابت گفت که چون توان مراقبت از نوزاد را نداشته، آن را به دوستش داده بود تا به یک شرکت سرپرستی کودکان تحویل دهد. وقتی او مطلع شد که دوستش نوزاد را در فرودگاه رها کرده، تعجب کرد.

اما بخش سخت‌تر وقتی بود که مادر بیولوژیک به الیزابت گفت که او محصول تجاوز بوده است. خانواده پدر بیولوژیک اما گفتند که این موضوع برایشان قابل باور نیست.

الیزابت هانترتون قرار است به‌زودی با مادرش ملاقات کند و جزئیات این تلاش چند ساله برای یافتن ریشه‌های خود را در شبکه اجتماعی تیک‌تاک به اشتراک گذاشته است.

او می‌گوید: «من عمیق‌تر از هر کسی به این قضیه نگاه کردم اما با گفتن و شنیدن همه این‌ها، فقط یک سوال باقی می‌ماند. آیا من واقعا محصول یک تجاوزم؟ تنها چیزی که باعث می‌شود روانم به آرامش برسد این است که هنوز به طور قطع نمی‌دانم که هستم یا نه.»