الهام چرخنده دوباره یاغی شد/ خانم بازیگر بعد حاجی دوباره ازدواج کرد؟/ 6 ازدواج جنجالی الهام خانم

بدون دیدگاه
الهام چرخنده دوباره یاغی شد/ خانم بازیگر بعد حاجی دوباره ازدواج کرد؟/ 6 ازدواج جنجالی الهام خانم

نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گوی خود با خبرنگار رکنا از ناگفته‌هایی در خصوص رفتار الهام چرخنده و تجربه عجیبش از همکاری با او صحبت کرد

 خبرنگار ما پس از پخش مجدد سریال آوای باران در تلویزیون مهمان خانه نیلوفر پارسا شد. وی در نقش بیتا در سریال آوای باران اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت و توانست پس از آن پای خود را در این حوزه محکم‌تر کند.

نیلوفر پارسا در سریال آوای باران با الهام چرخنده همبازی بود و سکانس‌های مشترک بسیاری با یکدیگر داشتند. او در خصوص تحولات الهام چرخنده و تجربیاتی که با ایشان در ساخت آوای باران داشت گفت: تجربه کار با الهام چرخنده برای من جالب بود و گذشت!

استایل جدید الهام چرخنده و پسرش/عکس | عکس جدیدی از الهام - روز نو

اما اینکه چطور گذشت؟ را توضیح داد: هر کاری چالش‌های خاص خود را دارد و ایشان به من در کار کمک‌هایی کردند، به نظر من آدم‌ها تغییر می‌کنند و این اجازه دارند که خودشان انتخاب کنند، ما نمی‌توانیم آن‌ها قضاوت کنیم، چون شاید این تغییرات را ماهم در زندگی مان داشته باشم، قطعا من آدم ۱۰ سال پیش نیستم، هر آدمی می‌تواند در زندگی اش تصمیمات جدید بگیرد و با خوبی‌ها و بدی‌هایی که دارد به بقیه چیز‌هایی یاد بدهد.

نیلوفر پارسا خاطره‌ای را در برخورد با الهام چرخنده تعریف کرد. وی گفت: عوامل و بازیگران این سریال به برنامه‌ای در یکی از استان‌ها رفته بودیم که یک سری دلخوری و ناراحتی‌هایی با خانم چرخنده برای من رخ داد که هیچ وقت نتوانستم فراموشش کنم! در آن دوران سنم کمتر بود و کمی از این اتفاق اذیت شدم.

اتفاق از آن جایی بود که کسی که میومد سمت من برای عکس یا امضا گرفتن، خانم بازیگر پیشکسوت ناراحت می‌شد و واکنش‌های منفی در جمع نشان داد الهام چرخنده در جمع گفت:” بازیگر از خیابان جمع کرده اید و جلوی دوربین نشاندید که در کنار ما قد بکشند و معروف شوند؟ ” به هر حال این سریال در آن دوران بسیار دیده شد و بازیگران جوان آن خیلی طرفدار داشتند. یک روز در هتل گریه می‌کردم و به خاطر اذیت‌ها و لحظات تلخش از آمدن خود پشیمان بودم. از آن جا که برگشتیم همه چیز تغییر کرد، الهام چرخنده هم تغییر کرد، اما این تصمیم جدیدی بود که ایشان گرفت. به هر حال هر تغییری در زندگی تبعاتی دارد و ایشان تبعات آن را می‌بینند.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی