خواهران منصوریان ورزشکاران موفق و سرسخت کشورمان هستند که پس از شرکت در برنامه ماه عسل احسان علیخانی و افشای زندگی خانوادگیشان مشهور شدند و زندگی خصوصیشان زیر ذره بین هواداران قرار گرفت. به تازگی عکسی از الهه منصوریان با آرایش مخصوص و تاجی از گل بر سرش در شبکه های اجتماعی با تیتر عکس عروسی الهه منصوریان وایرال شده است که خانم ورزشکار درموردش توضیح داد. در ادامه این بخش از نمناک درباره ماجرای واقعی عکس وایرال شده از عروسی الهه منصوریان توضیحاتی ارائه می کنیم.

الهه منصوریان دارنده سه نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان که تجربه بازی در فیلم سینمایی انفرادی را در کنار رضا عطاران دارد، با انتشار تصویری از خود با تاج گل درباره ازدواج و عروس شدنش نوشت:

الهه منصوریان

بلاخره ما هم عروس شدیم اما در فیلم قطع فوری

فیلم سینمایی قطع فوری قصه ای عاشقانه در شبی کرونایی را روایت می کند که زمین لرزه های پنج ریشتری تهران رو میلرزاند.. امیدوارم این فیلم رو دوست داشته باشید.

در واقع عکسهای منتشر شده، مربوط به حضور او در این فیلم بوده است و جزئی از گریم اوست.

مختصر بیوگرافی الهه منصوریان

الهه منصوریان متولد 1370 در سمیرم اصفهان و سومین خواهر ورزشکار منصوریان می باشد. او خواهرانی به نام های مرضیه، سهیلا، شهربانو، رضی و یک برادر به نام جواد دارد. الهه از 6 سالگی به همراه دو خواهر بزرگترش «شهربانو» و «سهیلا» سر زمین های کشاورزی اجاره ای، کنار پدر به گندم چینی و چیدن سیب مشغول شدند. زمانی که آن ها کوچک بودند، پدرشان به دلیل فقر و تامین هزینه های زندگی، به بهانه ی کار به شیراز رفت و دیگر بازنگشت.

الهه در بین دوخواهر دیگر اولین نفری بود که سمت رشته ووشو رفت، سپس خواهران دیگر را هم به سمت باشگاه خودش کشاند تا این رشته را دنبال کنند؛ او اولین عضو خانواده منصوریان بود که نام خود را در ووشوی ایران مطرح کرد و به عنوان قهرمانی آسیا و جهان رسید.

الهه منصوریان

الهه منصوریان

الهه منصوریان