خداداد عزیزی با بولدوزر از روی جواد خیابانی عبور کرد / غزال تیز پا آبرو برای گزارشگر فوتبال نگذاشت : تو احمقی هیچی نمیفهمی + فیلم

بدون دیدگاه
خداداد عزیزی با بولدوزر از روی جواد خیابانی عبور کرد / غزال تیز پا آبرو برای گزارشگر فوتبال نگذاشت : تو احمقی هیچی نمیفهمی + فیلم
خداداد عزیزی و جواد خیابانی روی آنتن زنده تلویزیونی به شدت از همدیگر انتقاد کردند.
پس از بازی ایران و سوریه در یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا، بحث خداداد عزیزی و خیابانی به حدی بالا گرفت که عزیزی به واسطه تعابیر خیابانی عصبانی شد و سر خیابانی داد کشید که اطرافیان سعی کردند جو را آرام کنند. این لحظات را می‌بینید.

بزرگترین سوءتفاهم فوتبال ایران رفع شد!

جواد خیابانی و خداداد عزیزی در برنامه زنده از یکدیگر دلجویی کردند.

بزرگترین سوءتفاهم فوتبال ایران رفع شد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، ویژه برنامه شبکه ورزش برای جام ملت‌های آسیا که با اجرای جواد خیابانی و مهدی توتونچی و حضور خداداد عزیزی روی آنتن می‌رود در روزهای اخیر پر از حاشیه بوده است.

خیابانی و عزیزی از روزهای اول این برنامه بر سر موضوعات مختلف اختلاف نظر داشتند اما این اختلاف پس از بازی سوریه به یک جر و بحث جدی روی آنتن تبدیل شد.

خداداد و خیابانی بر سر انتخاب بهترین بازیکن زمین بر اساس نمرات سایت‌ها به اختلاف نظر جدی خوردند و بحث این دو تبدیل به مشاجره شد و حتی برخی خیال می‌کردند این بحث‌ها هماهنگ شده است!

1985776

حال یک روز بعد از این اتفاق خداداد عزیزی و جواد خیابانی یکدیگر را در آغوش کشیدند و از هم دلجویی کردند. خیابانی گفت: دیشب من مقصر بودم، عذرخواهی می‌کنم و بازهم عذرخواهی می‌کنم و صورتت هم ماچ می‌کنم!

سپس خیابانی و عزیزی به سمت هم رفتند و یکریگر را در آغوش کشیدند. خیابانی در ادامه گفت: انقدر در این چندسال گذشته برنامه‌های‌مان اتوکشیده بوده که الان یک برنامه ما خالص باشد اینجوری می‌شود. او با خلوص نیت و دلش حرف می‌زند.

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ایورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی