لیلا بلوکات ازدواج کرد/ رونمایی خانم بازیگر از شوهر خوش هیکل و دومتری اش + عکس عروسی

لیلا بلوکات ازدواج کرد/ رونمایی خانم بازیگر از شوهر خوش هیکل و دومتری اش + عکس عروسی

ببینید: حرکت جنجالی لیلا بلوکات غوغا به پا کرد! +[تیپ جنجالی لیلا بلوکات در حال کتاب خواندن] - فیگار

«لیلا بلوکات» بنیان‌گذار موسسه خیریه مهر لیلا است

دنیای هنرمندان؛ مروری بر مدهای مورد علاقه و سبک لباس پوشیدن لیلا بلوکات - روزیاتو

«لیلا بلوکات» بازیگر نام آشنای کشورمان است. بازی در نقش نفرتیتی در مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر (۱۳۸۷) از جمله نقش‌های شناخته‌ شده اوست.

635173_285

لیلا بلوکات در عروسی یک زوج خاص

در این تصویر لیلا بلوکات در مراسم ازدواج یک زوج جوان و متفاوت را مشاهده می کنید

لیلا بلوکات در عروسی
لیلا بلوکات در عروسی زوج خاص
لیلا بلوکات در عروسی
لیلا بلوکات و سردار آزمون

درباره بیماری آکندروپلازی بیشتر بدانید

آکندروپلازی (بیماری کوتولگی)، نوعی اختلال استخوانی است که منجر به کوتولگی می‌شود. کودکانی که با ناهنجاری آکندروپلازی متولد می‌شوند، به‌طورمعمول دست و پایی کوتاه، سر بزرگ و تنه‌ای به اندازه متوسط دارند. آن‌ها به دلیل ناهنجاری‌های استخوانی، کوتاه‌تر از اکثر افراد هستند.

آکوندروپلازی در اوایل رشد جنینی شروع می‌شود که مشکلی در یک ژن به وجود می‌آید که مانع از تبدیل درست غضروف به استخوان در بدن می‌شود. این اختلال نادر است و فقط در هر ۱۰ هزار نوزاد متولد شده، ۱ مورد مشاهده می‌شود.

بیماری آکندروپلازیبیماری آکندروپلازی

داشتن پدر یا مادر مبتلا به آکندروپلازی، خطر متولد شدن کودکی با این اختلال را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد، اما بیشتر نوزادان مبتلا به آکندروپلازی از پدر و مادرهایی با قد متوسط متولد می‌شوند.

بروز عوارض و مشکلات سلامتی در نوزادان و کودکان مبتلا به آکندروپلازی شایع است اما با معاینات منظم و مراقبت‌های پزشکی، بیشتر این موارد در اوایل بروزشان، تشخیص و درمان می‌شوند. تقریباً تمام کودکان مبتلا به این اختلال قادر به زندگی کامل و فعال هستند. به بهانه لیلا بلوکات در عروسی یک زوج مبتلا به آکندروپلازی درباره این بیماری بیشتر صحبت می کنیم.

درباره بیماری آکندروپلازی
درباره بیماری آکندروپلازی

مشخصات فیزیکی

خصوصیات فیزیکی سندروم آکندروپلازی معمولاً در بدو تولد یا در اوایل نوزادی مشاهده می‌شود. این خصوصیات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بزرگ بودن سر با پیشانی برجسته صاف بودن بالای تیغه‌ی بینی و کوچک بودن اجزای صورت دست‌ها و پاهای کوتاه، به‌خصوص بازوها و ران‌های کوتاه پرانتزی بودن قسمت ساق پا اندازه تنه معمولاً تقریباً متوسط ​​است تونوس ماهیچه‌ای ضعیف و شل شدن مفاصل

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی