نطق جدید یحیی درباره پیوستن به تراکتور / من عاشق پرسپولیسم اما ..

2 دیدگاه

نطق جدید یحیی درباره پیوستن به تراکتور / من عاشق پرسپولیسم اما ..

یحیی و بازیکنان پرسپولیس در راه تراکتور

تراکتور همچنان در تلاش است تا یحیی گل محمدی را برای فصل بعد روی نیمکت خودش بنشاند.

تراکتور بعد از حضور زنوزی در این تیم، هرگز نتوانسته موفقیت‌های گذشته‌اش را کسب کند، نایب‌قهرمانی چندباره در لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی بخشی از موفقیت‌های تراکتور قبل از حضور زنوزی بوده است، با وجود این در طول چند سال اخیر تراکتور همواره یکی از مدعیان بوده و توانسته نتایج قابل قبولی کسب کند که البته مورد رضایت هوادارانش نبوده است.‌ حالا در روزهای پایانی بیست‌وسومین دوره لیگ برتر حرف‌وحدیث‌هایی برای تحول در تراکتور شنیده می‌شود، با رفتن خمس از این تیم، صحبت از حضور یحیی گل‌محمدی در تراکتور بود، اما این اتفاق رخ نداد و دوستان و همکاران چندین ساله گل‌محمدی هدایت تراکتور را برعهده گرفتند، تا شاید در روزهای آینده این سرمربی و البته چند بازیکن پرسپولیس راهی تراکتور شوند تا این تیم فصل آینده را به عنوان تیم کهکشانی شروع کند.‌ آن‌طور که شنیده می‌شود یحیی گل‌محمدی زمستان آینده را در تراکتور خواهد بود و هدایت این تیم را در بیست‌وچهارمین دوره لیگ برتر برعهده خواهد گرفت. اما این در صورتی رخ خواهد داد که برخی از بازیکنان مطرح لیگ برتر و حتی تیم ملی راهی تبریز شوند. گفته می‌شود که برخی از بازیکنان پرسپولیس با قراردادهای آنچنانی راهی تبریز خواهند شد تا گل‌محمدی را در این راه کمک کنند. به طور حتم گمانه‌زنی در این خصوص کمی زودهنگام خواهد بود، اما برنامه‌ریزی زنوزی و اطرافیانش برای تراکتور فصل آینده، به این گمانه‌زنی‌ها قوت می‌بخشد و باید منتظر ماند و دید که این بازیکنان که گاهی از مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی علیپور و… نام برده می‌شود، راهی تبریز خواهند شد یا نه. هرچند با مبالغی که مطرح می‌شود، به نظر می‌رسد تعدادی از این بازیکنان راهی تبریز خواهند شد. قراردادهای بالای ۴۰ میلیارد برای یک فصل به طور حتم برای هر بازیکنی وسوسه‌کننده خواهد بود. همه این اتفاقات درحالی رخ خواهد داد که مشکل گل‌محمدی برای حضور روی نیمکت برطرف شود و بعد از آن به‌طور حتم شاهد حضور برخی از بازیکنان مطرح در تبریز خواهیم بود.

به نظر می‌رسد تعدادی از بازیکنان پرسپولیس راهی تبریز خواهند شد. قراردادهای بالای 40 میلیارد برای یک فصل به طور حتم برای هر بازیکنی وسوسه‌کننده خواهد بود

توافق مشروط یک میلیون دلاری تراکتور با گل‌محمدی

رقم مالی این توافق، هنوز افشا نشده است اما گفته می‌شود کمتر از یک میلیون دلار نخواهد بود!

یحیی گل‌محمدی با برنامه دوساله مالک متمول تیم تبریزی و با هدف رساندن تراکتور به فینال لیگ قهرمانان یا همان نخبگان آسیا، با این باشگاه به توافق رسید.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس برای نشستن روی نیمکت تراکتور با این باشگاه تبریزی به توافق رسیده است و گفته می‌شود مجوز فعالیت مجدد وی ، آخرین مرحله قبل از امضای قرارداد است.

 بعد از جدایی پاکو خمز از تراکتور، مسئولان این باشگاه مذاکراتی با یحیی گل‌محمدی انجام دادند تا او را راضی به نشستن روی نیمکت تیم‌شان کنند. 

گفته می‌شود یحیی با شروطی نظیر بستن تیم با اختیار تام و اختیارات دیگر ، با تراکتور به توافق نهایی رسیده و اگر در جلسه امروز موانع موجود برطرف شود، این مربی به‌زودی قرارداد خود را به امضا می‌رساند.

رقم مالی این توافق، هنوز افشا نشده است اما گفته می‌شود کمتر از یک میلیون دلار نخواهد بود!

این منبع مطلع به ایسنا گفت که قرار است امروز جلسه‌ای برای حل موانع حضور گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی در لیگ برتر برگزار شود که تا درباره آینده فعالیت‌های این سرمربی تصمیم‌گیری شود.

اعتراف عجیب یحیی گل‌محمدی؛ بهترین کمک من به پرسپولیس استعفا و جدایی بود!

سرمربی سابق پرسپولیسی ها گفت: چالش‌هایی که پیش آمد فقط برای این بود که امکانات و شرایطی که باید مهیا می‌شد، برای من خیلی کم اتفاق افتاد. احساسی که من داشتم این بود که شاید وجود من باعث این اتفاقات بوده است. بهترین تصمیمی که گرفتم همین جدایی از پرسپولیس بود.

 یحیی گل‌محمدی، سرمربی پیشین پرسپولیس، بعد از چهار فصل کار در جمع سرخپوشان در حالی به پایان کار خود در پرسپولیس رسید که بعد از این تصمیم، سکوتی معنادار را در دستور کار خود قرار داد.

بنابر روایت ورزش سه، با این حال او که امشب میهمان گفتگوی ویژه آنتن بود، در پاسخ به سوالی پیرامون علت جدایی، توضیحات جالبی را ارائه کرد.

یحیی که البته همچنان تمایلی به صحبت در این باره ندارد، عنوان کرد: خودم زیاد دوست ندارم درباره تیمی که بودم و کار کردم، صحبت کنم‌. دوست دارم بیشتر درباره کلیات و بحث مربیگری در فوتبال و استراتژی صحبت شود. من فقط یک هدف داشتن و آن هم موفقیت تیم بود.

وی افزود: چالش‌هایی که پیش آمد فقط برای این بود که امکانات و شرایطی که باید مهیا می‌شد، برای من خیلی کم اتفاق افتاد. احساسی که من داشتم این بود که شاید وجود من باعث این اتفاقات بوده است. بهترین تصمیمی که گرفتم همین جدایی از پرسپولیس بود.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا این مقطع را برای جدایی انتخاب کرد؟ توضیح داد: مقطعی که من جدا شدم، مقطعی بود که باشگاه فرصت داشت مربی جدید بگیرد. تعطیلات ۴۰-۵۰ روزه خوبی وجود داشت که هم می‌توانستند استراحت بدهند، هم فصل نقل و انتقالات بود و هم می‌توانستند تمرینات هوبی داشته باشند.

او همچنین ادامه داد: تصمیمی که گرفتم، بهترین زمان برای تیم بود. دیدید که بعد از جدایی من اتفاقات خیلی خوبی در این باشگاه افتاد، هم در بحث گرفتن بازیکن و هم در بحث اردو. اگر بعدها یک نفر از من بپرسد بیشترین کمکی که به پرسپولیس کردی چه بود، می‌گویم جدایی‌ام از پرسپولیس. از لحاظ کاری ضربه زیادی به من خورد، از لحاظ اعتباری شرایط خوبی برای به وجود نیامد اما همه این تصمیم‌گیری‌ها به نفع پرسپولیس شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

2 دیدگاه.

 • ممنون
  2024-05-13 10:13

  سلام جمع کن تو هم همش نق می زدی اینهمه پول گرفتی بازهم سیری نداشتی
  یه کم تعصب از برانکو یاد می گرفتی
  خواهشا اگه یه جو تعصب داری در ارتباط با پرسپولیس حرف نزن

 • رسول
  2024-05-13 15:54

  شما چه کارای درباره آقا یحیی گلمحمدی نظر میدی بهترین مربی آقای گلمحمدی هستن طرفدار سر سخت آقا یحیی طرفداران پرسپولیس هستن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی