هادی چوپان پرسپولیسی شد / گرگ اریایی استقلالی ها را با خاک یکسان کرد

4 دیدگاه

رونمایی هادی چوپان از دوست پرسپولیسی اش / عکس گرگ ایرانی کنار چهره معروف پرسپولیسی ها + عکس و بیوگرافی

تصویر جدید هادی چوپان و دوست پرسپولیسی‌اش:

هادی چوپان (Hadi Choopan) بدنساز حرفه ای و ورزشکار پرآوازه‌ کشورمان است که در 4 مهر 1366 در روستای ابنو شهرستان سپیدان استان فارس متولد شد. هادی چوپان عضو باسابقه تیم ملی ایران است و افتخارآفرینی های ملی چشمگیری را در کارنامه ورزشی اش دارد. او مدیریت یک باشگاه مجهز بدنسازی را در شهر شیراز بر عهده دارد. هادی چوپان تا مقطع دیپلم تحصیل کرده است. قهرمانی‌های وافر و متعدد هادی چوپان موجب شده که به او لقب گرگ ایرانی یا پارسی را بدهند.

شاید جالب باشد که بدانید یکی از بزرگترین ضعف‌های هادی چوپان گوش‌هایش بود. او ضعف شنوایی داشت اما هرگز اجازه نداد که این ضعف مانع تلاش های او در زندگی شود. هادی چوپان پیش از شروع حرفه‌ای بدنسازی برای مدتی به ورزش کشتی و بوکس مشغول بود و ضرباتی که در این ورزش‌ها به سرش وارد شد موجب کاهش شنوایی او به 20 درصد شد.

خانواده هادی چوپان

هادی چوپان در یک خانواده پرجمعیت 7 نفره زندگی کرده است. به گفته خودش خانواده او از خانواده‌های فقیر بودند و چوپان با ترک تحصیل در مقطع دیپلم مجبور شد همراه با برادر بزرگترش حسن از همان دوران نوجوانی به گچکاری بپردازد. البته همین برادرش از مشوقان اصلی هادی در راه رسیدن به قهرمانی بود.

هادی چوپان

آغاز بدنسازی هادی چوپان

هادی چوپان 13 ساله بود که بدنسازی و پرورش اندام را در سال 1379 آغاز کرد. او از سال 1390 تا 1395 عضو ثابت تیم ملی بدنسازی ایران بود. هادی چوپان در چندین دوره مسابقات فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب‌اندام نیز شرکت کرد و عناوین ملی و بین‌المللی مختلفی را به دست آورد. هادی او در سال 1384 یعنی 3 سال پس از شروع فعالیت حرفه‌ای موفق شد قهرمانی بزرگسالان را در استان فارس و مقام سوم کشوری را به دست آورد. چوپان پس از چندین سال فعالیت حرفه‌ای در رشته پرورش اندام از سال 1390 تا 1395 به عضویت ثابت تیم ملی بدنسازی ایران در آمد.

چوپان

اخبارورزش
پربازدیدهادی چوپان
 

4 دیدگاه.

 • اریا
  2024-05-13 01:45

  این هادی چوپانم شورشو در آورده تو درحد همون لنگی ها هستی خلایق هرچه لایق

 • مسلم خسروی بابادی
  2024-05-13 09:16

  من

 • فرحان
  2024-05-13 19:46

  سیاست سایت های خبری دو جبهه سازی طرفداران یک سلبریتی است، همانطور که مشاهده می‌کنید ایشان در کنار یک دوست پرسپولیسی هستند و جناب آقای هادی چوپان هیچ مطلبی درمورد تیم فوتبال نگفته‌اند.

 • احمد
  2024-05-15 15:40

  افتخار سرزمین آریایی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی