این فرد باعث خودکشی زهره فکور شد/پشت پرده خودکشی جنجالی زهره فکور صبور/عکس

این فرد باعث خودکشی زهره فکور شد/پشت پرده خودکشی جنجالی زهره فکور صبور/عکس
فردیکه باعث خودکشی زهره فکور صبور شده بود معرفی شد.

افشای عکس فردیکه باعث خودکشی زهره فکور شد/عکس

پیج اینستاگرام منتسب به زهره فکور عکس فردیکه باعث خودکشی زهره فکور صبور شده بود را برای نخستین بار منتشر کرده است.

گفته می شود فردی به نام محمد رضا نجاتی اسلاملو با تهیه فیلم غیراخلاقی از روابط خصوصی زهره فکور سعی در اخاذی از او داشته است و او را تهدید به پخش کردن فیلم هایش در فضای مجازی کرده است.

بعد از این اخاذی زهره فکور با خوردن صدتا قرص آرامبخش به زندگی خود پایان داده است.

پشت پرده خودکشی جنجالی زهره فکور صبور چه بود؟/عکس

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی فضای مجازی مدعی شده است که دلیل خودکشی زهره فکور صبور اخاذی فردی بوده که از او فیلم تهیه کرده بوده است .

قیمت بیت کوین نسبت به سال پیش 3برابر شد💲 میتونی توی کمتر از 10 دقیقه ثبت نام کنی و خریدتو کامل کنی
ثبت نام و خرید آسان
تبلیغ
yektanet
گفته می‌شود امین فردین به خاطر افشاگری انجام داده، یکی از عاملان مرگ تلخ زهره فکور صبور نیز است.

پس از خودکشی زهره فکور صبور، امین فردین در یک برنامه به اصطلاح «پشت پرده» از خودش افشاگری کرد تا به ظاهر فضا را طبیعی جلوه دهد و ادعاهای بی شرمانه که قبل تر درباره مرحومه فکورصبور مطرح کرده بود را لاپوشانی کند.

سارا غضنفری (خبرنگار) در این باره نوشت: زهره فکور صبور صدتا قرص آرامبخش خورده و تمام! مرگ عجیب سلبریتی‌ها! آدم‌هایی که می‌شناسندش می‌گویند از حرف‌های امین فردین، پاپاراتزی ساکن آلمان عصبانی بوده، آدم نمی‌دونه در سر دیگری چی می‌گذره ولی حواسمون به یک حرف و حرکت باشه. آدم‌ها این روزها خیلی شکننده هستند دوستان عزیز!

کاربری با نام کاربری آمینو اسید نوشت: گویا زهره فکور صبور قبل از خودکشی به چند نفر از اشنایان گفته که از شایعاتی که امین فردین در یوتیوب درباره او ساخته عصبانی و ناراحت است. کاش میشد ازش در المان شکایت کرد.
کاربر دیگر نوشت: امین فردین پاپاراتزی نیست. خبرنگار هم نیست. اینفلوئنسر هم نیست. او فقط از ریختن آبروی ملت و باج‌گیری نون میخوره. جرئت هم نداره سیتیزن کشور دیگری را «افشا» کنه چون قپانی می‌برنش. با ندیدین و نادیده‌گرفتنش هم خودش هم خودتان و هم جامعه را نجات دهید.

کاربری به نام یگانه نوشت: امین فردین رو نمی‌شناسم ولی چندبار برنامه‌هاش رو که درباره سلبریتی‌ها حرف می‌زنه برام فرستادن. با ادبیات وحشتناک و کثیف رسما آبروی همه رو می‌بره و مردم هم بدون این که فکر کنن اصلا به ما چه که فلانی با کی رابطه داره مشتری برنامه‌اش هستن. نتیجه همه اینا چیه؟ نابود شدن یه زندگی.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه ما نیست.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی