عکس هایی از زیباترین بازیگران خانم ایرانی / مقایسه کنید کدام نازتر است پریناز تا نازنین بیاتی؟

عکس هایی از زیباترین بازیگران خانم ایرانی / مقایسه کنید کدام نازتر است؟

این زنان شیک ترین و گران ترین استایل ها را دارند / از پریناز تا نازنین بیاتی ! + عکس

در این مطلب عکس هایی از خوش لباس ترین بازیگران ایرانی را مشاهده می کنید.

استایل بازیگران همیشه مورد توجه بوده و خوش لباس ترین بازیگران از بین تمامی بازیگرانی انتخاب می شوند که در جشنواره ها و اکران فیلم ها شرکت داشتند. در این مطلب هم ما به سراغ خوش‌ لباس‌ ترین بازیگران رفته‌ ایم.

رعنا آزادی‌ور

رعنا آزادی‌ور از آن دسته بازیگرانی است که خوشپوش نبود و ناگهان خوشپوش شد. او در سال‌های اخیر ثابت کرده می‌تواند انتخاب‌های درست و متناسب با اندامش داشته باشد و شیک و مرتب جلوه کند. یکی از استایل‌های جذاب رعنا آزادی ور در سال ۱۴۰۲ کت و شلوار خوش‌دوختی بود که این بازیگر در اکران سریال زخم کاری پوشید. آزادی‌ور این کت و شلوار مشکی که اندام او را کشیده‌تر نشان می‌دادند را با کفش‌های اسنیکر سفید و کیف نسبتا ساده مشکی ست کرده بود. البته بند زنجیری کیف تا حدی سادگی را از استایل رعنا دور می‎کرد. انتخاب درست و متناسب با اندام و قرار دادن آیتم‌های درست در کنار یکدیگر، این استایل را در لیست جذاب‌ترین استایل‌های ۱۴۰۲ قرار داده است.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار همیشه تمام تلاشش را می‌کند که مرتب و شیک لباس بپوشد. بارها شده که این بازیگر آیتم‌های تکراری استایلش را به شکل‌های مختلف ست کرده و باز هم ظاهر جذابی را برای خودش ساخته. این بازیگر مشهور و محبوب در فستیوال فیلمی که در مراکش برگزار شد با استایل شیک و جذابی حضور یافت و حسابی مورد توجه قرار گرفت. او جلیقه سوزندوزی سبز رنگش را با شومیز سفید و شلوار مخمل سبز ست کرده بود و استایلی پوشیده و در عین حال شیک در یک جشنواره خارجی را برای خودش ساخته بود. انتخاب اکسسوری‌های درست، ترکیب رنگ و ترکیب پارچه درست این استایل همگی دست به دست هم داده‌اند تا این استایل پریناز ایزدیار از جذاب‌ترین استایل‌های ۱۴۰۲ باشد.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

هدی زین العابدین

با آمدن نام هدی زین‌العابدین شاید بسیاری از ما به یاد گوشواره‌های خاص و منحصر به فرد او بیفتیم که معمولا امضای شخصی استایل او به حساب می‌آیند. این بازیگر، که در سال 1402 با ایفای نقش مارال در سریال «رهایم کن» به محبوبیت زیادی رسید، معمولا برای استایل‌هایش زمان می‌گذارد و رنگ‌ها و آیتم‌های درست و بسیار جذابی را انتخاب می‌کند. یکی از استایل‌های جذاب او در سالی که گذشت، استایل سراپا جین او در اکران فیلم «دست انداز» بود. استایل او کاملا کژوال و راحت طراحی شده و از ترند all jean هم پیروی می‌کند. این استایل جذاب با اکسسوری‌های خیره‌کننده هدی تکمیل شده و در لیست جذاب‌ترین استایل‌های 1402 قرار گرفته است.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

پردیس پورعابدینی

کم سن و سال‌ترین خوشپوش اسن لیست، پردیس پورعابدینی است. این بازیگر ۲۳ ساله کاملا می‌داند که چه لباس‌هایی را با هم ست کند تا شیک‌تر و جذاب‌تر به‌نظر برسد. یکی از استایل‌های جذاب او در سال ۱۴۰۲ استایلی بود که اتفاقا حسابی هم حس و حال بهاری داشت. پردیس در اکران فیلم «بی‌مادر» کت کراپ سوزندوزی گلدار را با دامن پلیسه سبزرنگ ست کرده بود. هر دو آیتم شدیدا ترندی و پرطرفدار هستند و پردیس هم با آگاهی کامل به سراغ آن‌ها رفته بود. این استایل با کفش‌های استیلتو کرم و شال همرنگ با دامن کامل‌تر و جذاب‌تر هم شده بود.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

نازنین بیاتی

نازنین بیاتی هم در سالی که گذشت یکی از خوشپوش‌های سینمای ایران بوده. او در اکران عمومی فیلم «عروسی مردم» با استایل مونوکروم مشکی جذابی حاضر شد که البته استایل او حسابی جنجالی هم شد. تمام آیتم‌های این استایل به طوری انتخاب شده بودند که نازنین بیاتی را کشیده‌تر نشان می‌دادند. مدل شلوار، کوتاهی کت و حتی کمربند شلوار همگی تاثیر بسزایی بر زیباتر شدن اندام این بازیگر داشتند. مدل میکاپ و موهای مرتب این بازیگر هم شدیدا باعث می‌شدند که نازنین بیاتی در این مراسم اکران و با این استایل ساده و البته بسیار شیک بدرخشد و تبدیل به یکی از خوشپوشان سالی که گذشت شود.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه هم از درخشان‌ترین زنان سالی که گذشت بود. او با پوست شیر غوغا کرد و حسابی میان مردم محبوب شد. او در اکران مردمی سریال پوست شیر با استایل شیکی که شامل کت کراپ و شلوار راه‌راه و کت مشکی بود، حضور یافت. ست کردن این آیتم‌ها شاید در نگاه اول کار ساده‌ای نباشد، اما پردیس احمدیه این آیتم‌ها را به زیباترین شکل ممکن ست کرده و حسابی درخشیده است. البته این بازیگر بارها ثابت کرده که در پوشیدن آیتم‌های متفاوت جسارت زیادی دارد و می‌تواند با استایل‌هایش در ذهن‌ها ماندگار شود.

بازیگران زن ایرانی

بازیگران زن ایرانی

اخباربازیگران و هنرمندان
پرباردید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی