رونمای نفیسه روشن از دوست صمیمی قدبلند اش / یکی از یکی زیباتر و جذاب تر + عکس و بیوگرافی

رونمای نفیسه روشن از دوست صمیمی قدبلند اش / یکی از یکی زیباتر و جذاب تر + عکس و بیوگرافی

تصویر نفیسه روشن و دوستش:

نفیسه روشن

زندگینامه نفیسه روشن/عکس سروش منوچهری

زندگی شخصی نفیسه روشن

نفیسه روشن در سیزدهم اردیبهشت سال 1361در محله باغ صبا تهران به دنیا آمد.

خانواده نفیسه روشن

نفیسه روشن در خانواده 5 نفره به دنیا آمده، فرزند اول خانواده بوده و پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار و دو برادر کوچکتر از خود به نام های میلاد و مسعود دارد که آنها نیز به عنوان خلبان و مهندس پرواز در نیروی هوایی فعالیت دارند.

نفیسه روشن

 نفیسه روشن در جشن حافظ/عکس صدف آرین دوست

ازدواج و همسر نفیسه روشن

نفیسه روشن در سال 1391 با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد، از سال 99خبری مبنی بر جدایی نفیسه روشن از همسر خلبان خود مطرح شد. نفیسه روشن که در سال 1400 به کربلا سفر کرده بود، پس از بازگشت به کشور، با انتشار تصاویری در استوری اینستاگرامش از جمله عکسی از حلقه ی ازدواجش از ازدواج دوباره ی خود خبر داد. در شهریور 1402 شایعه ازدواج دوباره خانم بازیگر با همسر سابقش در فضای مجازی منتشر شد اما ایشان با تکذیب این خبر اعلام کرد به رابطه تمام شده باز نمیگردد.

فرزندان نفیسه روشن

نفیسه روشن از زندگی خصوصی خود خبرهای موثقی را منتشر نکرده و خانم بازیگر فرزندی ندارد.

کودکی نفیسه روشن

کودکی نفیسه روشن

شروع بازیگری نفیسه روشن

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و خانواده زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند. او د‌‌ر دوره راهنمایی و د‌‌‌بیرستان عضو گروه تئاتر بود‌‌‌ و بعد هم د‌‌‌ر کلاس‌ های مقد‌‌‌ماتی استاد‌‌‌ حمید سمند‌‌‌ریان شرکت کرد‌‌‌.

نفیسه روشن در تلویزیون

شروع فعالیت تلویزیونی نفیسه روشن را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست. از او به واسطه یکی از اقوام برای بازی در سریال «روزهای یادماندنی» دعوت به کار شد.

سلفی نفیسه روشن

 سلفی نفیسه روشن

شهرت نفیسه روشن

نفیسه روشن در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند.پس از آن در پائیز 1383، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید. سال 1386 اوج درخشش نفیسه روشن بود، او در سریال «اغما» به کارگردانی سیروس مقدم در کنار چهره هایی چون لعیا زنگنه حامد کمیلی و مرحوم امین تارخ به شهرت رسید.

نفیسه روشن درسینما

اولین کار نفیسه روشن در سینما مربوط به بازی در فیلم باران تند به کارگردانی اسماعیل جابرزاده در سال 1381 است. او سپس در فیلم های مادر زن سلام، آقای زرنگ، انسان ها، نفر دهم، ول کن دستمو، کات کلانتری، مامان بریم خواستگاری و…بازی کرد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی