مریم کاویانی بازیگر ۵۳ ساله است که در سریال «ستایش» و فیلم‌های «اخراجی‌ها ۳» و…بازی کرده است.

مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر سرشناس سینما متولد اهواز اما اصالتاً بابلی است و دو بار ازدواج کرده است. مریم کاویانی از ازدواج اول خود یک پسر دارد که در سال 1376 به دنیا آمد و در سال 1397 مریم کاویانی برای بار دوم با رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه و سفیر سابق ایران در لهستان ازدواج کرد و در سال 1400 از هم جدا شد. تصویری از مریم کاویانی و همسر سابقش در فضای مجازی منتشر شده است.

مریم کاویانی

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر خوب سینما و تلویزیون است. مریم کاویانی تیرماه امسال 53 ساله شد. مریم کاویانی کارشناسی ارشد پرستاری دارد. مریم کاویانی قبل از اینکه بازیگر شود در بیمارستان پرستار بوده است. مریم کاویانی در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است اما شهرتش مربوط به سریال او یک فرشته بود مبی باشد.

عمل جراحی مریم کاویانی

مریم کاویانی اخیرا به شایعات مربوط به جراحی زیبایی واکنش نشان داده است.

این بازیگر نوشت: هیچ عمل جراحی چشمی انجام ندادم.

مریم کاویانی

جدایی مریم کاویانی از همسرش

رامین مهمانپرست، سیاستمدار مطرح ایرانی در گفت وگویی جدید، جدایی خود از همسر دومش، مریم کاویانی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را تایید کرد و دلیل آن را توضیح داد. ساعاتی پس از انتشار این مصاحبه، کاویانی نیز در پستی اینستاگرامی به این خبر واکنش نشان داد.

مریم کاویانی که از ازدواج اولش یک پسر متولد ۱۳۷۶ دارد، در سال ۱۳۹۶ برای دومین بار با رامین مهمانپرست، سخنگوی سابق وزارت امور خارجه و سفیر سابق ایران در لهستان ازدواج کرد. این دومین ازدواج مهمان بود. همسر اول او در سال 1996 بر اثر سرطان درگذشت.