خط و نشان اوسمار برای استقلال/ پرسپولیس قهرمانی اش مسجل شد!

خط و نشان اوسمار برای استقلال/ پرسپولیس قهرمانی اش مسجل شد!

اوسمار ویرا این‌بار برخلاف بازی‌های قبلی هم خیلی دیر هم خیلی کم تعویض کرد!

در شرایطی که هواداران پرسپولیس و برخی رسانه‌ها از تعویض‌های زودهنگام و پرتعداد اوسمار ویرا در بازی‌های اخیر به‌خصوص دیدار حذفی در اراک شاکی بودند و بعضا این تغییرات متعدد را عامل باخت و کنار رفتن از جام حذفی می‌دانستند اما اوسمار در بازی بزرگ مقابل سپاهان به نوعی از آن سوی بام افتاد!

اوسمار لوس ویرا که در بازی مقابل آلومینیوم اراک هر ۵ تغییر خود را قبل از دریافت دو گل ده دقیقه پایانی حریف در وقت‌های معمول انجام داده بود این‌بار در بازی با سپاهان و متعاقب انتقادهای بسیاری که شنیده بود و البته در نشست‌های خبری هم از او پرسیده بودند خیلی کم و دیر تعویض کرد.

اوسمار در این مسابقه وحید امیری را به جای مهدی ترابی در دقیقه ۷۹ وارد میدان کرد و در دقایق پایانی از فرشاد فرجی به جای وحدت حنانوف سود جست. او در شرایطی فقط دو تعویض دیرهنگام داشت که از چند هفته قبل و از دیدار مقابل پیکان تغییرات زودهنگامش که از حوالی دقیقه ۶۰ آغاز می‌شد را تقریبا در هر بازی تکرار می‌کرد و بیشتر بازیکنان کارساز در فاز حمله را از زمین بیرون می‌کشید.

اوسمار معمولا عالیشاه، رفیعی، ترابی و حتی اورونوف را در سی دقیقه پایانی بازی از زمین بیرون می‌کشید اما این‌بار در شرایطی که به نظر می‌رسید هم سروش خسته شده هم اورونوف کارایی ندارد آنها را تعویض نکرد. همچنین امید عالیشاه در بیست دقیقه پایانی خسته به نظر می‌رسید و پرسپولیس نیاز به ورود نیروهای تازه نفس داشت که اوسمار برخلاف انتظار تعویض نکرد. تغییراتی که شاید می‌توانست جلوی اخراج عالیشاه را بگیرد و پرسپولیس ده نفره نشود.

اوسمار روی نیمکت سعید صادقی را داشت که تشنه بازی بود، سینا اسدبیگی که در اراک درخشیده و انتظار داشت در این میدان بزرگ بازی کند و البته ابوالفضل بابایی و سورگی شاید می‌توانستند تحرک بیشتری به فاز تهاجمی تیم‌شان بدهند اما هیچ‌کدام از این بازکینان به میدان نرفتند و مرد برزیلی تنها با دو تعویض در ده دقیقه پایانی مهم‌ترین مسابقه هفته‌های اخیر را درست مثل دربی با کمترین موقعیت گل و تنها با یک امتیاز تمام کرد

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی