بدون ضامن 100 میلیون تومان وام قرض الحسنه بگیرید | ثبت نام وام در هر ساعت از شبانه‌روز برای همه یارانه بگیران آغاز شد

بدون ضامن 100 میلیون تومان وام قرض الحسنه بگیرید | ثبت نام وام در هر ساعت از شبانه‌روز برای همه یارانه بگیران آغاز شد

مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انتقال سند بخشی از سهام آلومینیوم جنوب برای تأدیه مطالبات بازنشستگان کشوری خبر داد. سید صولت مرتضوی، درباره پرداخت معوقات بازنشستگان، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از این معوقات، از جمله فرهنگیان بازنشسته در حوزه رتبه‌بندی، پیش‌بینی، تأمین، تخصیص داده و پرداخت شده است؛ بخش قابل توجهی از مطالبات سنوات سایر بازنشستگان نیز پرداخت شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بخش دیگری از این مطالبات مانده که تقریبا بیش از ۸ هزار میلیارد تومان است و خوشبختانه با دستوری که آقای رئیسی دادند و مصوبه‌ای که هیئت وزیران داشت، ما بخشی از سهام آلومینیوم جنوب را برای تأدیه مطالبات بازنشستگان کشوری دریافت کرده‌ایم. سند آن هم در حال انتقال است. این را ما باید تبدیل به ریال و پرداخت کنیم. همه تلاش ما این است که ان‌شاءالله با قید فوریت این بخش از مطالبات بازنشستگان کشوری را نیز پرداخت کنیم.

وام قرض الحسنه وامی است که بانک ها در جهت کمک به اقشار کم درآمد جامعه در نظر گرفته است. وام قرض الحسنه از محبوب ترین وام ها در بین مردم است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست. در ادامه اخبار جدید از وام قرض الحسنه را بخوانید.
آغاز واریز وام قرض الحسنه بانک رفاه برای یارانه بگیران و بازنشستگان بدون ضامن

بانک رفاه کارگران به منظور کمک به اقشار حقوق بگیر تامین اجتماعی و یارانه بگیران اقدام به پرداخت وام ویژه کرده است.

بانک رفاه کارگران به منظور کمک به اقشار حقوق بگیر تامین اجتماعی و دیگر گروه‌های مردم انواع تسهیلات را تدارک دیده است. یکی از طرح‌های تسهیلاتی بانک رفاه کارگران طرح «افق» نام دارد که طی آن به تمامی افراد حقیقی واجد شرایط تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه و بدون سود ۳۰۰ میلیون تومانی از بانک رفاه کارگران هستند، باید سپرده قرض الحسنه داشته باشند. گذشته از سپرده گذاری، لازم است که افراد حداقل مبلغ ۲۰ میلیون تومان در حساب خود نگه دارند. مدت زمان نگهداری این مبلغ به منظور درخواست تسهیلات مذکور بین یک تا ۱۲ ماه اعلام شده است.

وام مذکور قرض الحسنه بوده و سودی ندارد و تنها به منظور پوشش هزینه‌های بانک به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن اعتبار شغلی و ارائه ضامن رسمی است. ضامن رسمی در صورتی مورد قبول است که کسر از حقوق باشد. این وام طی مدت زمان حداقل شش ماه و حداکثر ۶۰ ماه قابل بازپرداخت است.

افراد حقیقی که وام ۳۰۰ میلیون تومانی با کارمزد مشخص و حداکثر مدت زمان تعیین شده را دریافت می‌کنند باید هر ماه ۵ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۴۵ تومان قسط بپردازند. کل سود تسهیلات به ۳۶ میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۳۶ میلیون تومان خواهد بود.

افراد در صورتی که مایل به ادامه روند دریافت تسهیلات نباشند، امکان انتقال امتیاز آن را به اعضای درجه یک خانواده خود خواهند داشت.

بدون ضامن 100 میلیون تا 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه بگیرید

افرادی که مشتری بانک تجارت هستند و قصد خرید با تسهیلات را دارند، می‌توانند وام «کالانو» این مجموعه را دریافت کنند. سقف این وام 100 میلیون تومان بوده و برای دریافت آن نیاز به افتتاح سپرده قرض الحسنه است.

افرادی که مایل به دریافت وام خرید کالای بانک تجارت به نام کالانو هستند باید اعتبار خوبی داشته باشند. زیرا به منظور پرداخت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن رسمی یا سند ملکی نیست. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات داشتن اعتبار مورد نظر بانک، چک دیجیتال و سفته الکترونیکی است.

گفتنی است، افرادی امکان استفاده از این وام را دارند که قبلا از تسهیلات خرید کالا استفاده نکرده باشند. نرخ سود این وام 23 درصد بوده و وام گیرندگان بعد از دریافت آن باید حداکثر در 24 ماه عمل تسویه را انجام بدهند. افراد به منظور دریافت این وام باید مراکز و فروشگاه‌هایی مانند پاکشوما، کویر موتور و انتخاب الکترونیک را برای انجام خریدهای خود در نظر داشته باشند.

وام قرض الحسنه

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط به 5 میلیون و 237 هزار و 331 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 25 میلیون و 695 هزار و 934 تومان است و جمع رقم وام و سود آن نیز 126 میلیون و 745 هزار و 934 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است که به منظور دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نیست و مشتریان باید به صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن باجت اعتبار کالانو را دریافت کنند. افراد به منظور اپلیکیشن باجت باید به مارکت‌هایی مانند بازار یا مایکت مراجعه داشته باشند./کاماپرس

مدیرعامل بانک توسعه صادرات با بیان اینکه این بانک جزو بانک‌های ناتراز نیست، گفت: برای اعطای تسهیلات حوزه تجاری، تا چهار برابر میانگین حساب مشتریان، به آن‌ها تسهیلات سرمایه در گردش می‌پردازیم.

افشین خانی با حضور در غرفه ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران با بیان اینکه بانک توسعه صادرات جزو بانک‌های ناتراز نیست، گفت: اگر امروز محدودیت‌های کارگزاری برداشته شود، یکی از پتانسیل‌هایی که کشور می‌تواند در عرصه بانکی و کارگزای روی آن حساب کند، بانک توسعه صادرات است. چون نسبت کفایت سرمایه بالای ۱۳ درصد دارد، زیان انباشته آن را امسال به سفر می‌رسانیم و برای اولین بار پایان امسال ۱۰۰ درصد افزایش سرمایه خواهیم داشت. بنابراین بانک در یک شرایط مناسب است.

وی با اشاره به طرح‌هایی که در شش ماه گذشته تعریف شده، گفت: این طرح‌ها به سمتی رفته که با وجود محدودیت‌های نقدینگی به‌خصوص در حوزه ریال و ارز، رشد حدود ۲۲۷ درصدی در اعطای مصوبات اعتباری ریالی و ۱۹۰ درصد مصوبات اعتباری ارزی خود داشتیم.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات اظهار کرد: ما توانستیم در این فرآیند با طرحی که در دهه فجر رونمایی شد و یک بازه ۳ ماهه هم آزمایشی اجرا شد، تمام نیازهای بنگاه‌های تولیدی صادرات‌محور را در قالب یک‌ طرح به نام الماسان با هشت خدمت تا و تا کنون هم ۲۰ هزار میلیارد تومان مصوبه اعتباری برای این طرح صادر شده است. همچنین برخی از بانک‌ها تسهیلات خود را قطع کردند، اما ما تا پایان اسفند ماه روند اعطای تسهیلاتمان به شرکت‌های تولیدی ادامه خواهد داشت.

خانی با بیان اینکه بانک توسعه صادرات ۱۳۸ شعبه در کلیه استان‌های کشور دارد، گفت: فعالیت ما تامین مالی صادرات‌محور است و تسهیلات خرد نداریم، تنها تسهیلات فرزندآوری و ازدواج را داریم که میزان تحقق تسهیلات تکلیفی ما هم ۸۶ و ۹۸ درصد بوده است. اخیرا تسهیلات اشتغال هم اضافه شده است. در این تسهیلات تکلیفی هم میانگین حساب و پول بلوکه‌شده ندارید.

وی‌ ادامه داد: برای اعطای تسهیلات حوزه تجاری، تا چهار برابر میانگین حساب مشتریان، به آن‌ها تسهیلات سرمایه در گردش می‌پردازیم. این کار هم تنها بر اساس میانگین تراکنش‌ها انجام می‌شود و نیازی به سپرده نیست. زیرا بانک توسعه صادرات، سپرده‌پذیر نیست و منابع آن از سوی صندوق توسعه ملی، صندوق نفت یا منابع دولتی انجام می‌شود. همچنین تلاش ما این بوده که بین ۱.۵ تا ۱.۸ درصد نرخ تجهیز و نرخ موثر تسهیلات را برای مشتریان نسبت به سایر بانک‌ها کاهش دهیم./ ایسنا
شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیونی (طرح باران) بانک دی مشتریان بانک دی که تمایل به دریافت وام با حداقل کارمزد دارند می توانند برای دریافت تسهیلات «باران» اقدام کنند. سقف این وام برای اشخاص حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۷۵۰ میلیون تومان است.

افراد حقیقی که قصد دریافت وام دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند و حداقل ۱۰ میلیون تومان تا زمان تسویه اقساط نگه دارند. ضمانت اصلی دریافت این وام، معرفی ضامن رسمی کسر حقوق می باشد.

مردم امکان پرداخت اقساط تسهیلات مذکور را در مدت حداقل شش ماه و حداکثر ۶۰ ماه دارند. کارمزد این تسهیلات بیش از چهار درصد نخواهد بود.

با توجه به شرایط ذکر شده، اشخاص حقیقی دریافت کننده وام باید ماهانه ۵ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۴۵ تومان اقساط پرداخت کنند. سود کل تسهیلات ۳۶ میلیون تومان و مجموع وام و سود آن نیز به ۳۳۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می رسد.

اخباراقتصاد
پربازدیدیارانه
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی