داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ عکس خود را در کنار یک خانم هندی منتشر کرد.

همه داریوش فرضیایی را به اسم عمو پورنگ می شناسند. عمو پورنگ یکی از مجریان کودک تلویزیون ایران است که سالهاست برنامه اجرا می کند.عمو پورنگ اصالتا گیلانی است.عمو پورنگ از سال ها قبل به همراه جفت هنری خود امیر محمد برنامه های بسیاری برای کودکان ساخته است و محبوبیت خاصی بین تمام سنین دارد. عمو پورنگ علاقه خیلی زیادی به مادرش دارد. عمو پورنگ به تازگی عکسی از خود در کنار یک خانم هندی منتشر کرده است.

برخی می گویند این عکس ساختگی است اما چون عموپورنگ خودش عنوان داشته همسرش هندی خواهد بود و همه چیز بین آنها حل شده است برخی عکس را واقعی می دانند !

عمو پورنگ

بیوگرافی عمو پورنگ

داریوش فرضیایی متولد اول مرداد 1352 در تهران است. او ششمین فرزند خانواده است. مادرش سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری است.وی در 29 خرداد ماه 1393 پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش هایی را در فضای مجازی برانگیخت.عشق و علاقه وصف ناپذیر او به مادر مهربانش ستودنی است و اجراهای دلنشین و صمیمی او سبب شد بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته 98% بیننده را به خود اختصاص دهد. او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد.