ازدواج مخفیانه یک دختر با ۸ مرد آن هم همزمان ! / شوهرانش کلک خوردند + عکس های حیرت آور

ازدواج مخفیانه یک دختر با ۸ مرد آن هم همزمان ! / شوهرانش کلک خوردند + عکس های حیرت آور

یک دختر همزمان با ۸ مرد ازدواج کرده بود !

“نامون بوآیای” عروس ۳۲ ساله خانواده ی تایلندی تحت تعقیب پلیس بود چرا که شگرد مخصوص او برای فریب و ازدواج مردان جوان فاش شده و حالا اکثر کاربران فضای مجازی او را می شناختند.

عروس فراری به عنوان تبهکار حرفه ای در فضای مجازی معرفی شد تا افرادی که او را می شناسند و یا دیده اند به پلیس تایلند گزارش دهند.

به گفته‌ی منابع این کشور این زن جوان با هدف کلاهبرداری به ۸ مرد نزدیک شده و با آنها سریالی و در مراسم های جداگانه ای همزمان ازدواج می کرد ، مدتی بعد به دلایل مختلف با گرفتن مهریه یا سرقت پول از داماد جوان ناپدید می شد.

زن+شیاد

یکی از مردان جوان که فریب او را خورده بود به پلیس گفته است نمی دانسته همسرش با ۷ مرد دیگر هم ازدواج کرده است که این زن به بهانه ی باردار بودنش پول زیادی از او دریافت کرده و بعد از چند روز کاملا ناپدید شده است. او در مورد روش کلاهبرداری عروس فراری گفت: چند روز به بهانه بد بودن حالش تصمیم گرفت تا به خانه خواهرش برود ، خواهری که من محل زندگی او را نمی شناختم و تنها در مراسم ازدواجمان او را دیده بودم برای همین مقدار زیادی پول از من گرفت و رفت . زمانی که با او تماس گرفتم خواهرش پاسخ داد و گفت که نوزاد سقط شده و وضعیت روحی خواهرش نامناسب است بهتر است چند روزی با او تماس نداشته باشم . بعد از چند روز دیگر نتوانستم با او تماس بگیرم تا اینکه تصویرش را در فیس بوک به عنوان عروس کلاهبردار دیدم.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی