رونمایی گلنار سریال گیلدخت از شوهر خوش‌‌هیکلش / خانم بازیگر خوب ازدواجی کرد/ عکس های عروسی میترا رفیع در آغوش شوهرش! + فیلم و بیوگرافی

1 دیدگاه

گلنار سریال گیلدخت ازدواج کرد/ عکس های عروسی میترا رفیع در آغوش شوهرش! + فیلم

ویدیویی از مصاحبه جدید میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت در فضای مجازی منتشر شده است.

ویدیویی از بخشی از مصاحبه با میترا رفیع ، بازیگر نقش «گلنار» در سریال «گیلدخت» در فضای مجازی منتشر شده است.

سخت ‌ترین سکانس شما احتمالا مربوط می‌شود به روزی که خبر فوت پدرتان را شنیده‌اید. درست است؟

با تیم در جنگل بودیم که تلفنم ساعت ۷ صبح زنگ خورد و بعدش دیگر یادم نمی آید چه شد. همه می‌گفتند از دور که می‌دیدیم فکر کردیم تو داری اتود بازیگری می زنی. می‌گفتند نشسته بودم و خودم را می زدم. خودم هیچ چیز یادم نیست. ولی در واقع خبر فوت پدرم به گوش من رسید. رفتم و در کمتر از دو روز آفیش شدم و دوباره به شمال برگشتم. چون می دانستم پدرم هم اگر زنده بودند حتما به من می گفتند، یک گروه ۸۰ نفره را منتظر خودت نگذار. این مهم ترین کاری است که می توانی انجام بدهی.

استایل شیک و خانومانه "میترا رفیع" با ست مشکی و قرمزش؛ گلنار حالا مُحب داره هزار هزار!

خیلی حالم بد بود و سوگواری‌های تنهایی آخر شب در اتاق هتل برایم خیلی سخت و عجیب بود. دوری از مادر و خواهرانم در آن روزها طاقت فرسا بود ، اولین داغ عزیز را دیده بودم و تنها در شهری غریب بودم. بعضی از دوستان محبت داشتند اما سختی‌هایی که در آن روزها متحمل شدم و اسباب آن سختی‌ها را هرگز فراموش نمی‌کنم.

شما بلافاصله بعد از مراسم خاکسپاری پدرتان سر صحنه «گیلدخت» برگشتید؟

بعد از خاکسپاری برگشتم و رفتم جلوی دوربین و آن سکانس را بازی کردم که با اسب به تاخت می آیم و داخل یک مرداب سرد که رویش پر از جلبک است می‌افتم. اسب گلنار هم رهایش می کند و گلنار با پای پیاده میان مرداب راهش را ادامه می‌دهد

عکس لو رفته از میترا رفیع در تالار عروسی ! / لباس جذاب و طلاهای خانم بازیگر تلویزیونی !

میترا رفیع رو میشه از بازیگرای جذاب تلویزیون دونست که تصاویر بسیاری هم از خود منتشر میکنه و اینبار خانوم بازیگر با لباس مجلسیش سوژه شد.
عکس لو رفته از میترا رفیع در تالار عروسی ! / لباس جذاب و طلاهای خانم بازیگر تلویزیونی !

میترا رفیع متولد آذر ماه سال ۱۳۷۳ در تهران است.میترا رفیع مدرک کارشناسی ارشد بازیگری خود را از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه سراسری هنر تهران دریافت کرده و از ابتدا به صورت آکادمیک وارد عرصه بازیگری شد.میترا رفیع با بازی در فیلم های کلمبوس و من می ترسم وارد سینما شد، میترا رفیع  با بازی در سریال های از سرنوشت و آخرین پناه نیز در قاب تلویزیون بازی خود را شروع کرد.میترا رفیع تاکنون بارها با فیلمسازهای کوتاهِ ایرانی همکاری داشته که در نوع خودش کارنامه کاری خوبی محسوب میشه.

میترا رفیع

میترا رفیع

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

1 دیدگاه.

  • همین که از لحاظ حجاب از خود بیخود نشده دمش گرم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی