رونمایی مهران رجبی از دختر جذابش / آقای مجری دخترش به مادرش رفته + عکس

رونمایی مهران رجبی از دختر جذابش / آقای مجری دخترش به مادرش رفته + عکس

مهران رجبی با حضور در برنامه جعبه سیاه درباره حضورش در سریال پایتخت برای نقش بهبود توضیح داد

روایت مهران رجبی از زندگی فقیرانه اش در گذشته !!

مهران رجبی با حضور در برنامه جعبه سیاه درباره حضورش در سریال پایتخت برای نقش بهبود توضیح داد و گفت: «از من هم برای بازی در این سریال دعوت شد، اما آن زمان درگیر سریال دردسر‌های عظیم بودم. بعد دیدم مهران احمدی بهتر از من بازی می‌کند.»

مهران رجبی بازیگر همیشه خندان سینما و تلویزیون متولد دهم دی ماه 1340 از روستای واریان کرج، فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی رشته گرافیک از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد گرافیک در دانشگاه تربیت مدرس است. او یک بار برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فجر برای بازی در فیلم کودک وسرباز شده است. مهران رجبی بازیگر پرکاری است اما او را بیشتر برای بازی در سریال های کمدی دهه 70 و 80 تلویزیون می شناسیم. متاسفانه مهران رجبی همسر اول خود را طلاق  داده است و ازدواج مجدد کرد و مهریه همسر او فقط 14 سکه است .

مهران رجبی

ماجرای آشنایی و خواستگاری مهران رجبی

مهران رجبی که به همراه همسرش در برنامه تلویزیونی وقتشه با اجرای کامران تفتی حضور یافته بود در باره آشنایی و ازدواج خود گفت: من معلم بودم و در مدارس کرج تدریس می کردم و همسرم نیز در آموزش و پرورش کرج کارمند بودند. بنا به دلایل کاری رفت و آمد زیادی داشتم و در این رفت و آمدها احساس کردم این خانم می تواند همسر ایده آلی برای من باشد.

خواستگاری در خانه آقای رئیس آموزش و پرورش شهر کرج از دوستان نزدیکم بود و ارتباط خوبی با وی داشتم. موضوع را با او در میان گذاشتم و او نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد قول داد تا مقدمات را فراهم کند.

در این ملاقات به توافقات خوبی رسیدیم و متوجه شدم این خانم می تواند شریک زندگی ام باشد.

منبع:برترین ها

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی