بیوگرافی همسران مهدی پاکدل/ کدام جذابترند بهنوش یا رعنا؟

بیوگرافی همسران مهدی پاکدل/ کدام جذابترند بهنوش یا رعنا؟
عکس عاشقانه بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل / هنوز عاشق همدیگرند؟

 

در ادامه ماچرای دو ازدواج مهدی پاکدل بازیگر مشهور ایرانی را مشاهده می کنید.

مهدی پاکدل بازیگر 43 ساله سینما و تلویزیون است که در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده و در سریال اولین شب آرامش هم به شهرت رسید این بازیگر ابتدا با بهنوش طباطبایی ازدواج کرده بود اما مدتی بعد از یکدیگر طلاق گرفتند، این بازیگر بعد از آن با رعنا آزادی ور یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرده است.

ازدواج با بهنوش طباطبایی و علت جدایی

بهنوش طباطبایی، بازیگر سینما و تلویزیون همسر اول مهدی پاکدل بود که بازی در فیلم مصائب دوشیزه عامل آشنایی آنها بود. مهدی پاکدل به گفته خودش عاشق خنده های بهنوش شد و درنهایت این زوج بازیگر در  13اسفند 1389 ازدواج کردند؛ در زمان ازدواج شان مهدی پاکدل 30 ساله بود و بهنوش طباطبایی 20 ساله. آنها حتی تجربه بازی در تئاتر را نیز در کنار هم داشتند اما زندگی مشترک شان دوام نداشت و در سال 1395 پس از 6 سال به جدایی ختم شد.

ازدواج با رعنا آزادور

مهدی پاکدل پس از طلاق از بهنوش طباطبایی باز هم با یکی دیگر از بازیگران کشورمان ازدواج کرد. این بار عاطفه رضوی، بازیگر و همسر برادرش با انتشار یک عکس دو نفره از مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در 29 آبان 1399 خبر ازدواج شان را رسانه ای کرد؛ او در اینستاگرامش نوشت: دوستتان دارم خصوصا کنار هم. مبارکمان باشد.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی