فتح الله زاده قاتل پرسپولیسی ها شبانه مدیرعامل استقلال شد/ جانشین خطیر در استقلال کیست؟

فتح الله زاده قاتل پرسپولیسی ها شبانه مدیرعامل استقلال شد/ جانشین خطیر در استقلال کیست؟

در حالی که باشگاه استقلال اطلاعیه رسمی پایان همکاری با علی خطیر را از تمامی شبکه‌های اجتماعی خود پاک کرد، هلدینگ خلیج فارس خبر برکناری علی خطیر را روی خروجی خود قرار داد.

ابهام در برکناری خطیر!/ عکس عجیب

 ورزش‌سه نوشت: باشگاه استقلال عصر امروز با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی، سرانجام از پایان همکاری با علی خطیر و برکناری مدیرعامل آبی ها خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده بود که ضمن تشکر بابت زحمات علی خطیر، اما فرشید سمیعی جانشین وی شده است. خبری که پس از دقایقی از کانال تلگرامی برداشته شد.

نکته عجیب این است که خبر مذکور حتی در صفحه توییتری رسمی باشگاه منتشر و سپس پاک شد اما این اطلاعیه با وجود گذشت مدت زمان طولانی، روی صفحه اینستاگرامی استقلال قرار داشت.

حواشی برکناری خطیر در رسانه «استقلال» و «هلدینگ خلیج فارس» ادامه دارد

اما اتفاق جالب این است که همزمان با انتشار دوباره این خبر در رسانه رسمی باشگاه استقلال، هلدینگ خلیج فارس به عنوان مالک آبی‌ها نیز این خبر را پوشش داد و از انتصاب فرشید سمیعی به عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال خبر داد.

در متن اطلاعیه مالک باشگاه استقلال آمده است:

با تصمیم هیئت مدیره تیم استقلال، فرشید هاشم سمیعی، نائب رییس هیئت مدیره باشگاه، با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد.

هیئت مدیره این تیم همچنین از زحمات علی خطیر که تا پیش از این مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال را عهده‌دار بود، قدردانی و نهایت تشکر خود را اعلام کرد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی