افشاگری جنجالی مهناز افشار در خارج/ من از بچگی تا الان 14 دوست پسر داشتم که.. + فیلم

افشاگری جنجالی مهناز افشار در خارج/ من از بچگی تا الان 14 دوست پسر داشتم که.. + فیلم


مهناز افشار، بازیگر در مصاحبه‌ای درمورد بحران پس از مهاجرتش گفت: باید بگویم که داغ بودم و نفهمیدم!

به گزارش ایسنا به نقل از صابرین نیوز، در ویدیوی این مصاحبه که در فضای مجازی پربازدید شده مهناز افشار می‌گوید: برای من که کارنامه فعالی در پرده سینمای ایران داشتم، بحران بیکاری پس از مهاجرت، دوران سختی را برایم رقم زد و مرا به ورطه ناامیدی و بی‌اعتمادی در غربت کشاند؛ باید بگویم که داغ بودم و نفهمیدم!

مهناز افشار

مهناز افشار (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶) بازیگر اهل ایران است. او حرفهٔ بازیگری را با مجموعهٔ تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و در سال بعد با بازی در فیلم دوستان به سینما راه یافت. افشار در سال ۱۳۸۹ برای ایفای نقش در فیلم سعادت‌آباد توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر را کسب کند. او برای بازی در دارکوب (۱۳۹۶) و قسم (۱۳۹۷) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر شد.

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار در 21 خرداد 1356 در تهران، ایران متولد شد.مهناز افشار در دانشگاه در رشته تدوین تحصیل کرده و دیپلم تجربی دارد. این خانم بازیگر، بازیگری را با شرکت در کلاس‌های حمید سمندریان یاد گرفت.این بازیگر، قبل از اینکه با یاسین رامین با آقایی با نام س رفیعی ازدواج کرد؛ اما از ازدواج دوم خود، یک دختر به نام لیانا دارد.

مهناز افشار

مهناز افشار که چندی پیش از همسر سابقش یاسین رامین جدا شد با انتشار تصویر فوق خبر ازدواج دومش داد و نوشت به خاطر لیانا اول باید خودم در زندگی آرامش خاطر داشته باشم درسته؟

مهناز افشار

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ای
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی