لیلا اوتادی پلیس موتور سوار شد! / خانم بازیگر چقدر پلیسی بهش میاد + عکس ها

4 دیدگاه

لیلا اوتادی پلیس موتور سوار شد! / خانم بازیگر چقدر پلیسی بهش میاد + عکس ها

لیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در تهران، بازیگر است.لیلا اوتادی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. لیلا اوتادی از تئاتر کار خود را شروع کرد و حالا لیلا اوتادی کتاب شعر چاپ شده هم دارد. لیلا اوتادی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

تصویری دونفره و عاشقانه از لیلا اوتادی بازیگر خوش چهره و مطرح و دوستش در یک رستوران لاکچری در فضای مجازی منتشر شد.

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی اسکارلت جوهانسون شد!

– لیلا اوتادی بازیگر مطرح زن که هم در نقش های سانتی مانتال و هم نقش پلیس درخشیده است تصاویری از خودش به شکل اسکارلت جوهانسون در فیلم های تاریخی منتشر کرد.

پست جنگی لیلا اوتادی در اینستاگرام

لیلا اوتادی این عکس را در پست اینستاگرامی اش منتشر کرد و نوشت:

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

در پاییز زرد…

و در بهار سبز می شوند؟

تو باور نکن عشق من!

دوست داشتن اگر

به جان درخت ها هم بیفتد

چهار فصلشان شکوفه باران است …

ماشین های لیلا اوتادی

یکی از ماشین بازترین بازیگران زن ایران خانم اوتادی است که ماشین های لوکس شاسی بلند زیادی را سوار شده است. او به خودرو علاقه خاصی دارد مخصوصا خودروهای شاسی بلند. لیلا اوتادی قبلا گفته که شاسی بلند لاکچری لندکروز سوار می شود. او می گوید مردم او را مسخره می کردند که لندکروز سوار میشده ولی خودش سواری لندکروز را دوست دارد.

لیلا اوتادی

آیا لیلا اوتادی گرانقیمت ترین بازیگر زن ایران است

لیلا اوتادی بازیگر پولداری است و نقش های زیادی هم بازی نکرده است و همین دلیل شایعاتی منتشر شد که دستمزد او خیلی زیاد است و گرانقیمت ترین بازیگر زن ایرانی است که این شایعه خیلی زود توسط خودش تکذیب شد. البته در حاشیه مذکور حتی رقم مورد نظر را نیز گفته بودند و جزئیات زیادی داشت. لیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در تهران، بازیگر است.لیلا اوتادی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. لیلا اوتادی از تئاتر کار خود را شروع کرد و حالا کتاب شعر چاپ شده هم دارد.در سال 1389 باشگاه خبرنگاران صدا و سیما لیلا اوتادی را با دریافت 75 میلیون تومان برای 25 روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط، گرانقیمت ترین بازیگر زن ایران معرفی کرد اما لیلا اوتادی چند روز بعد آنرا تکذیب کرد. جالب است بدانید که لیلا اوتادی در اصل در زمینه ساخت و ساز ساختمان فعالیت دارد و فعالیت اصلی او در همین زمینه است.

لیلا اوتادی

عکس های جدید لیلا اوتادی + بیوگرافی - عباس جمشیدی فر

لیلا اوتادی به تازگی در استوری اینستاگرامش تصویری قدیمی از خودش در کنار زنده یاد داریوش مهرجویی منتشر کرد که پیش از این هرگز دیده نشده بود!

لیلا اوتادی ضمن انتشار این عکس نوشت: «امروز لابلای وسایل قدیمیم عکسی از پشت صحنه فیلم فرش ایرانی که در اون با داریوش مهرجوی عزیز همکاری داشتم رو دیدم، یادشون گرامی»

photo_2024-05-01_11-44-25

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

4 دیدگاه.

 • محمد معصومی
  2024-05-07 13:08

  خدا پرستی انساندوستی
  انساندوستی خدا پرستی
  دانایی و معرفت
  فرهنگ و ادب

 • ناشناس
  2024-05-13 00:20

  اسم فیلم چیه؟

 • فریدون
  2024-05-13 01:24

  منم دوست داشتم پلیس بشوم ولی نشد.توفیلمی که بازی کردم تصویرم نشان داده نشد. ماشین مورد علاقه ام ژیان است که گیر نمیاد. دوستدارشما فریدون

 • لیلا خانم اگه بخاد ازدواج کنه من حاظرم باهاش ازدواج کنم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی