رونمایی معین از همسر زیبا و جوانش / زیبایی این زن جهانی شد +عکس و بیوگرافی

معین خواننده

به تازگی شایعاتی از برگشت معین خواننده لوس آنجلسی به ایران به گوش میرسد. سال ۱۳۷۸ بود که معین برای بار دوم با خانمی به نام «پانته آ» ازدواج کرد و از او صاحب دختری به نام ستاره شد. او هم اکنون مقیم آمریکاست و در انسینو لس انجلس زندگی می‌کند.

ازدواج و زندگی شخصی

 

سال ۱۳۶۸ بود که معین در ۳۸ سالگی با خانمی اسپانیایی ازدواج کرد و در همان سال بود که آلبوم «صبحت بخیر عزیزم» را روانه بازار کرد. این ازدواج تا سال ۱۳۷۴ دوام داشت و حاصل آن دختری به نام پریچهر است که در سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده است.

سال ۱۳۷۸ بود که معین برای بار دوم با خانمی به نام «پانته آ» ازدواج کرد و از او صاحب دختری به نام ستاره شد. او هم اکنون مقیم آمریکاست و در انسینو لس انجلس زندگی می‌کند.

بیوگرافی معین خواننده

نصرالله معین نجف آبادی با نام هنری معین در ۲۹ دی سال ۱۳۳۰ در نجف آباد اصفهان به دنیا آمده است. خانواده او بسیار مذهبی بودند و از نظر مالی در سطح متوسطی از جامعه قرار داشتند. معین ۳ برادر و ۷ خواهر دارد و فرزند هفتم خانواده است.

او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن و اشعار و غزلیات شاعران بزرگ را با صدایی دلنشین و لحنی زیبا می‌خواند و همراه دوستانش برنامه‌های شاد زیادی را در اصفهان و دیگر شهرهای ایران اجرا می‌کرد. ۱۸ ساله بود که به شاگردی اساتید بزرگی همچون تاج اصفهانی (خواننده موسیقی سنتی ایرانی) و حسن کسایی (موسیقیدان و نوازنده نِی و سه تار) درآمد و گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی را از آن‌ها یاد گرفت. بعد از آن در هتل عباسی اصفهان و کاباره هزار و یک شب مشغول اجرای برنامه‌های زنده بود.

معین نیز همانند خانواده‌اش فردی مذهبی است و تعصبات مذهبی دارد. او هرساله خمس و زکاتش را پرداخت می‌کند و در ماه‌های حرام و روزهای وفات کنسرت برگزار نمی‌کند. علاوه بر این، بخشی از درآمد کنسرت‌هایش را به موسسه‌های خیریه معروف تهران می‌بخشد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی